Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KapitanBumba

Karta do zestawu

Polecane posty

Witam :) jestem szczęsliwym (wreszcie :D) posiadaczem takowego sprzętu

XFX core 750W

AsRock Extreme Z87M Extreme4

G3220

4GB RAM TeamGroup

Fatal Desing Core 1000 USB 3.0

GT 9600

i mam 1100 zł na wymianę w nim części :)

Wymagania własne hmm pewnie starczy na procesor do OC (g3220 nie sprzedaje) + jakies chłodzenie i jaka grafika ? dodam iż będą pracować w SLI bądź w CF :P chciałbym teraz wziąć kartę od zielonych ze względów iż na R7870 ciągle "sterownik ekranu przestał działać" co było udręką podczas rozgrywek w battlefieldzie 3 :) pozdrawiam .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - albo grafika, albo procesor. Na jedno i drugie nie ma kasy. Procesor pod OC + chodzenie to koszt 950-1000zł (i5-4670k + cokolwiek za chłodzenie tam wejdzie do tego Fractala... może SPC Fortis?) - także na grafikę nic nie zostanie. Z grafik bym proponował GTX760 (~950zł), GTX660 (~650zł). O inne alternatywy ciężko, bo w większości przedziałów cenowych rządzą Radeony, których nie chcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm obudowa wiem , ze lipna bo mała ale wtedy liczyla sie dla mnie płyta i buda zeszła na drugi plan a była tania , mam na nią kupca za 100 zł więc może zmienić procka dac dobre chlodzenie i obudowe ? jesli to bedzie dobre rozwiazanie to co kupic ? karta najwyzej poczeka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie 1242 zł :D więc różnicy nie zrobi :) tylko teraz postanowiłem , że złoże kilera do gier :) z R7870 nie wyszło niestety , karta od Club3D była świetna 70 stopni po 7 godzinnej prazy w battlefieldzie 4 :P (beta) lecz coś było ze sterownikami ;/ ogólnie tamten sprzęt był źle dobrany co na 100% przyczyniało się do spadków :) biurowa płyta h61 + serwerowy xeon .. tragedia :P teraz mimo iż gram w csa 1.6 i MW3 wszystko działa jak należy nawet połączenie pentiuma + Geforca nie sprawia problemów z płynnością czy frezami . Powiedzcie mi z jakich kart opłacałoby się robić SLI :P (max 1200zl za karte) i oczywiście w miare możliwości zasilacza jak i tego faktu iż I5 zostanie wykręcona do maxymalnych jej możliwości :) to bodajże 4,5ghz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasilacz poradzi sobie z dwoma gtx 770 ? do 3 monitorow do rozdzialki 5k wystarczy gtx 770 ti :) ?

Cena już roli nie gra , mogę poczekać i dołożyć byle by wystarczył na lata i jak włacze przy znajomych Crysisa 3 na 3 monitorach chciałbym aby im kopara opadła :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie robili SLI z 650Ti Boost, GTX660, GTX760 itp. więc nie jest tak że GTX770 jest najtańszą opcją. Po prostu u nas nie ma często na to pieniędzy.

Z taką rozdzielczością to musiałbyś parę rzeczy powyłączać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo :P ale głównie wygładzanie wręcz niszczy FPSy :) a i detale oczywiście o oczko w dół czyli wysokie :P i mam jeszcze prośbę o jakąś inną budę najlepiej bez podświetlenia już poprzednia miała niebieskie .. i w nocy było różnie xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, Carbide :).

Ten Chief jest bardzo dobrą propozycją, ale niestety ma przytwierdzony blok z dyskami HDD, jak w Z9 U3. Dosyć drogi jednak jest :), no i ma podświetlenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...