Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AmaMlyn

Neostrada a alternatywy

Polecane posty

Witam pół roku temu zakupiłem neostrade DO 10 Mb

mój problem to DUŻY ping gdy gram przez internet

nie dość że prędkość połączenie czsem według speed testu czasami schodzi poniżej 1Mb to ping gdy gram i mam wlaczonego ts'a siega 300 co zrobic ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z twoim kompem wszystko all right, jeśli nie sprawdzałeś czy na komputerze nie ma żadnych świństw polecam adwcleaner.

Mały prosy ale skuteczny programik ;)

Co do prędkości jeżeli jest ok z komuterem wszystko

Zacznijmy od tego że tpsa czy orange, jak kto woli nie gwarantuje ci 10 mbs tylko 1down/128upload z możliwością zwiększenia prędkość do "maximum warunków" jakie pójdą. Jeżeli nie otrzymujesz gwarantowanego 1mbs który jest najniższym poziomem widełek, zwróc się na pomoc techniczną neo 801 505 505 infolinia. Ponieważ masz prawo odwołać się skoro w regulaminie masz coś zagwarantowane to oni muszą tę warunki choćby minimalne spełnić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx

co do adwclanera to nie dość że go używam ciagle to ponadto przeskanowałem komputer Avastem a następnie AVG (gdy już odinstalowalem Avasta) Co do kompa to jestem pewny że to na pewno nie przez niego wink_prosty.gif

zostaje mi tylko dzwonic

teraz takie pytanie bo kompletnie się na tym nie znam

co mogę podłączyć zamiast neostrady bo na swiatłowody nie ma co u mnie liczyć confused_prosty.gif jakiego dostawcę polecacie ?

przy okazji tu wynik z speedtestu :P

http://www.speedtest.pl/test/72010166

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie generuje ci coś wysycenia łącza ? programy typu p2p torrent bądź coś, bo upload masz w miare normalny. Zadzwonić i zgłosić nic nie szkodzi.

Ja proponuje skontakotwać się z UPC. Sam w mieszkaniu tpsa dawało mi tę samą promocje z widełkami przy czym usługa synhronizowała się w okolicach 5-6mbs. W upc za 70 zł dostałem 60mbs i usługa synhronizuje mi się na 50-55mbs.

Podzwoń po operatorach typu upc netia itp każdy pewnie da ci co innego, bo możliwe że któraś sieć nie dzierżawi infrastruktury starej telekomunikacji a ma swoją własną, najczęściej już na światle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż mieszkam na wsi a z tego co slyszalem maksymalna szybkosc u mnie to 5-6 Mbps wiec taka opcja jak u cb odpada :P

jak gram wyłączam wszystko co tylko może mieć jakiś związek z internetam np Antywirus utorent itp. zależnie od tego w co gram wylaczam także stema Orgin Uplay :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...