Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elano

Elanczewski sprzedaje książki

Polecane posty

Witam. Mam kilka książek do sprzedania. Ceny raczej dobre.

Wysyłka: około 5 zł za priorytet, 7 zł za polecony priorytet. Jakby ktoś sobie życzył inaczej, to proszę bardzo. W przypadku większych przesyłek dogadamy się tak, żebyś był zadowolony/zadowolona. Wysyłam w dni powszednie, 24 h po wpłacie kasy na konto. Jak nie będę mógł w dobę, to poinformuję. Można się targować. tongue_prosty.gif Są zdjęcia, ja ich robić nie umiem, ale są.

Książki:

1. M. Michalski, M. Wasielewski, 81:1. Opowieści z Wysp Owczych - 18 zł ZDJĘCIE

2. M. Bruczkowski, Bezsenność w Tokio - 18 zł ZDJĘCIE

3. A. Sapkowski, Sezon Burz - 13 zł ZDJĘCIE - troszkę potargana, bo noszona w plecaku kilka dni - SPRZEDANE

4. S. Kuper, Futbol w cieniu Holokaustu, twarda okładka - 21 zł ZDJĘCIE

5. J. Komuda, Bohun + autograf autora! - 18 zł ZDJĘCIE - kilka stron leciutko naderwanych, ale to w niczym nie przeszkadza

6. J. Komuda, Diabeł Łańcucki + autograf autora! - 25 zł ZDJĘCIE

7. E. Cunningham, Splątane Sieci - 5 zł ZDJĘCIE - trochę pognieciona + małe oderwanie

8. E. Cunningham, Córka Mrocznego Elfa - 5 zł ZDJĘCIE - trochę pognieciona

9. A. Sapkowski - Saga Wiedźmińska, od Ostatniego życzenia do Pani Jeziora w ładnym pudle - 155 zł ZDJĘCIE 1 ZDJĘCIE 2 - SPRZEDANE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czystej ciekawości - ewentualny odbiór osobisty wchodzi w grę? Jeśli tak, to jakie miejscowości?

Edit:

Książki z Wiedźminem to twarda czy miękka okładka? Chodzi mi zarówno o zestaw jak i o tą jedną sztukę.

No i ile byś chciał za te 8 książek (z przesyłką)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...