Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym chwalimy się swoimi rysunkami

Polecane posty

Git good, super, że ogarnęłaś dźwięk, nawet tak symboliczna muzyka i bicie serca robią swoją robotę. Wydaje mi się, czy poprawiłaś też jakoś same animacje/dodałaś efekty, w porównaniu do wersji, którą pokazywałaś mi kiedyś? Nie pamiętam już dokładnie, ale wydawało mi się, że było to jakoś mniej płynne niż obecnie. Ale może po prostu pamięć mnie zawodzi, bo to był już jednak kawałek czasu temu. :]

Tak czy inaczej kawał fajnej roboty. Szkoda, że sam nie mam nigdy cierpliwości żeby się zabrać za jakiekolwiek animacje, ale może to jednak lepiej żebym został przy rysunkach. Skoro i tak maziam coś tylko raz na kilka miesięcy, to animację zrobiłbym pewnie jedną w życiu. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrenderowałam w hd, pewnie przez to wydaje się być płynniejsze. ;) A dźwięk to już w ogóle, ogląda się ze dwa razy lepiej, bo się tak nie dłuży, jak kiedy był sam obraz.

No ale to zrób tako animacje, jak Ci pokazywałam, statyczny obraz z kilkoma ruszającymi się elementami i kilka efektów z AE, przy tych Twoich śliczniusich pejzażach to by wyglądało super! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie scrollowałam ostatnio mojego bloga... i trochę bida, że tych szybciochów mam tylko 26, a rok już się prawie kończy. :/ Oczywiście już sobie grubo postanowiłam, że od nowego roku będę pilniejsza. XD 

Spoiler

uthinkso.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...