Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym chwalimy się swoimi rysunkami

Polecane posty

@Rysia - Wersja bez tła i z troszkę innym materiałem

render2_nobc.png


W sumie kusi mnie aby ten model dokończyć, dorzucić jakąś teksturę, aby ostrze nie było takie idealnie gładkie, tylko lekko porysane i inne takie bajery

@nerf0 - To po części efekt tego, że model robiony bardzo na szybko. Nie miałem ani za bardzo czasu, ani chęci aby tak go szlifować
Ogólnie siatka wygląda tak

asd.jpg

Te różowe krawędzie to edge crease, czyli coś co niweluje efekt subdisivios surface. Są na wartość 0.50, ponieważ na 1 wygląda to po prostu źle. Ale zobaczę, coś może zrobię z tymi krawędziami, jak się wezmę za ten model :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, wynalazłem wczoraj jakiś programik graficzny, który mógłby fajnie zastąpić photoshopa (Krita się nazywa) i dzisiaj go trochę testowałem.:

Spoiler

CDc6IVF.jpg

Kurcze, jest fajnie i w ogóle, pędzelki przyjemne tak bardzo, ale jednocześnie programik zdaje się być słabo zoptymalizowany i potrafi brzydko mulić przy rzeczach, które często robię, a które w photoshopie działają od ręki. Straszna szkoda, bo przez taką duperelę to odkrycie może być dla mnie cokolwiek bezużyteczne. :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojacie ojacie miałam wyjątkowo fajne zlecenie, którym się jaram bo mi fajnie wyszło. :D Zlecenie, żeby narysować jeszcze raz mój stary obraz, o ten. A już kiedyś kiedyś sobie myślałam, że fajny temat, żeby go ugryźć jeszcze raz. Także ten... :D

Spoiler

Elemental.jpg

I przybliżenie:

Spoiler


Elemental%2B2.jpg

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najgorszego @Kathai_Nanjika, ty śmierdzący penorze!

Spoiler

little_star_by_igreymatteri-danvq6c.jpg

 

*****

 

Design postaci powstał w wyniku wysiłku intelektualnego, konsultacji i fantazji wielu znamienitych osobistości, oraz żartów, że Kath się przeziębiła bo chodzi po domu w samych majtkach, skarpetach, oraz szaliku.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...