Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym chwalimy się swoimi rysunkami

Polecane posty

a niewielka powierzchnia robocza jest o dziwo całkiem wygodna.

To kup sobie Samsung Galaxy Nexus trzeciej generacji, ten taki co jest za duży na telefon i za mały na tabletjezyk2.GIF

Ale jednak wolę mieć ten 24 calowy monitor żeby widzieć co tam naprodukuję na tym całym obszarze roboczym. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geez, Żulluz, nie wiem czy masz konto na deviancie i czy będziesz mógł odsłonić mature content, ale masz tutej link do mojej galerii. Niestety prace cyckowe są już trochę stare i poziom jaki prezentują odbiega od tego co potrafiłbym narysować teraz, ale...

EDIT

Polecam szczególnie Eternal blue. Nie wiem co takiego jest w tej pracy, ale natrzaskała mi tyle odsłon i favów, że to się w pale nie mieści. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam szczególnie Eternal blue. Nie wiem co takiego jest w tej pracy, ale natrzaskała mi tyle odsłon i favów

*patrząc na Eternal Blue*

Widzę co najmniej dwa atuty tej pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, Still. Skoro już masz zamiar kupować sobie talbet jedna mała rada. Ktoś mi kiedyś powiedział "Pamiętaj nerv0, tablet nie rysuje za ciebie. Też byłem w szoku gdy to odkryłem!" To straszne, ale jednak prawdziwe. :/ Przystosowanie się do tego urządzenia, testowanie różnych opcji programów graficznych i ogólne oswajanie się z pędzlami i tym jak należy nimi pracować jest dla mnie wyjątkowo demotywujące. Powolne postępy też nie mobilizują do pracy. Na razie ciągle ćwiczę. Jest już trochę lepiej niż na samym początku, ale to ciągle nie to...

Bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u.jpg

Choć włosy mi się całkiem podobają. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...