Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym chwalimy się swoimi rysunkami

Polecane posty

Trochę żałuje że nie zajrzałem tu wcześniej. Aż naszła mnie chęć żeby coś szkicnąć.

Na wszelki wypadek wrzucę coś starszego (znaczy minimum 10 lat)

Z tego powstał mój avatar C2CfXPZ.jpg?1 to był pomysł na postać w stylu lat 30tych s74uRlC.jpg?1 a to nawet nie wiem Y21OvEn.jpg?1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nomadsoul: powiedz, że masz skany swoich rysunków z poszczególnych lat. Kiedyś na necie widziałem fajną galerię jakiegoś rysownika. Koleś zeskanował swoją kolekcję rysunków począwszy od swoich pierwszych prac (powiedzmy, że z roku 2006), a skończywszy na pracach z 2014. Dzięki temu można było prześledzić, jak kształtował się jego styl i talent.

Także ten, wincyj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ludzie często robią sobie takie zestawienia zbierające po kilka prac z kilku lat. Całkiem fajna rzecz, nie powiem, ale sam jednak wolę się odciąć grubą kreską od mojej rysowniczej przeszłości i zostawić tylko to co tu i teraz. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jeden amerykański rysownik komiksów tak nie lubił swoich pierwszych rysunków w jednej serii, że po kilku latach je spalił. Fani byli zdezorientowani, bo masa ludzi kupiłaby oryginalne strony, ale on postanowił je spalić. Wszystko udokumentował na twitterze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora część tego co kiedyś rysowałem umyślnie (frustracja) bądź przez przypadek poszło do pieca.

Jeżeli chodzi o skany - 49 rysunków i jakieś komiksy (licealna grafomania) prawie wszystko z lat 2000-2004. w 2004 właściwie przestałem rysować, czasami tylko zrobiłem jakąś kartkę świąteczną w paintcie lub "sumo" czy jakoś tak.

Jestem pewien że jakieś stosy kartek i zeszytów leżą po części u rodziców i teściów, więc jak bym ich odwiedził mógłbym coś wygrzebać i poskanować.

Tymczasem z tego co posiadam:

Najstarszy z zeskanowanych rysunków podstawówka gdzieś między 1994-1996

PV1VMfr.jpg?1

W temacie prawie cycki, zgapione z reklamy jakiejś karcianki w magazynie Wizzard (chyba)

Okres licealny 1997-2001

U2wuHDo.jpg?1

te też z liceum 1997-2001

ldzd9Ew.jpg?1vvTBdzF.jpg?1ecxxZbv.jpg?1

to z czasów studium pomaturalnego 2001-2003

pm2sevM.jpg?1

i rok 2004 ZSW

sdDy8Ob.jpg?1

18+

o2zk7DH.jpg?1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż od 10 lat chyba nic nie narysowałem. Ale o ile dobrze pamiętam nigdy też specjalnie ich nie ukrywałem. Jeżeli miały być widoczne to były, tylko wyglądały kiepsko. Większość rysunków była statyczna, a pięści zaciśnięte. Kiedy zaczynałem rysować tak naprawdę nie było kogo zapytać jak to robić. Przeglądało się komiksy wydawane przez TM Semic i małpowało - co doprowadziło do wielu skrzywień. Próby naśladowania kreski Rosińskiego z Thorgala szły kiepsko, a pasji rysowania nie było z kim dzielić.

Jak jest ze znajomymi wiadomo - wszystko się im podoba - więc człowiek spoczywa na laurach i zamiast się rozwijać to cofa się w rozwoju. I w końcu przestaje robić cokolwiek. Jakieś 15 lat temu takie krytyczne spojrzenie obcych osób było by jak znalazł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna myśl, cycki rosną na dziewczętach, a nie na kotach.

w ramach rekompensaty wrzucam trochę akwarel

watercolor_practice___deadly_robot_by_bielik42-d8fpr2j.jpg

watercolor_practice___halloween_by_bielik42-d8fpqyv.jpg

watercolor_practice___environment_by_bielik42-d8fpqu8.jpg

Jestem tak skąpy, że szkoda mi papieru do akwareli na takie malunki, więc są malowane na zwykłym bloku rysunkowym (nieco lepszej jakości).

A jak chcecie mix dziewczyna/cycki/kocie uszy/ogon to może coś wymyślę. Może, ale to jakieś dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nerv0 poradził mi żebym linkował swoje arty także tutaj więc to czynię :-) Link do całej galeryji http://dolar73.digart.pl/digarty/

A że ostatnio w wolnych chwilach zacząłem się uczyć digital paintingu to linki do dwóch ostatnich dzieł

http://www.digart.pl/zoom/7763009/Iron_Man.html

http://www.digart.pl/zoom/7793181/Batman.html

Jak widać superhirołsi u mnie na tapecie więc i obecnie walczę ze Spidermanem :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...