Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym chwalimy się swoimi rysunkami

Polecane posty

Jak ja miałem też około 10 lat to wychodziły co tydzień albo dwa komiksy z serii Scooby Doo. Bardzo je lubiłem i za każdym razem je kupowałem. Na okładce tego numeru zawsze był potwór tego numeru i zawsze tę okładkę sobie przerysowywałem wzrokowo. Z tego co pamiętam, wychodziło mi to całkiem nieźle, ale za cholerę nie mogę tego znaleźć, a szkoda. Chciałbym zweryfikować, czy to było faktycznie ładnie, czy moja pamięć nagina fakty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darth - najładniej to Ci wyszło to logo transformersów na samym końcu.............

...........eee zara, to nie logo, sorki nie założyłem okularów i do tego jeszcze do góry nogami spojrzałemi dlatego pomylilo mi się z tym:

http://www.fastdecals.com/shop/images/detailed/4/product_detailed_image_33311_2277.jpg

icon_mrgreen.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota wieczór, a ja leżąc obok sterty skórek od pomarańczy powstałych w procesie szamanie kończę prowadzić niewiadomego pochodzenia myszkę po delikatnych wybrzuszeniach materaca, bo odkryłem, że w fotoszkopie też da się rysować. Tak więc nie wiedząc praktycznie niczego o tym programie zerżnąłem z mangi równie niewiadomego pochodzenia coś takiego:

OVzTqcY.jpg

Jednak wolę papier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noice. Ale serio, czy ty rysujesz to tylko i wyłącznie za pomocą myszki?

Jak chcesz poznać protipa to słuchaj - najpierw narysuj sobie coś na papierze, najlepiej żeby był to dokładny lineart (jeśli chcesz możesz pozaznaczać sobie cienie, albo coś), później zrób skan/zdjęcie rysunku. Zainstaluj SAIa. Wczytaj rysunek. Stwórz warstwę "linework". Za pomocą narzędzia "curve" pokryj wszystkie linie swojej pracy. Schowaj oryginalną pracę. Teraz masz idealnie czysty lineart. Możesz go tak zostawić, albo bawić się nim dalej dodając kolory i jakieś proste cieniowanie. Robiłem tak zanim zaopatrzyłem się w tablet. Poniżej dwa przykłady moich szczytowych osiągnięć w tej technice:

season_of_the_witch_by_lostsalem-d6jrlvx.jpg

remember_me_by_lostsalem-d5r4hu5.png

Co prawda myślę, że teraz mógłbym wykręcić tak o wiele więcej, ale raz, że mam już tablet, a dwa, kompletnie nie mam chęci do rysowania. tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem dobre chęci nerv0, ale pamiętaj, że do tworzenia samego w sobie nadaję się równie dobrze, jak żelazko do koszenia trawnika. To, co tu widzisz to kilku godzin żmudnego babrania się z pędzlem o grubości jednego lub dwóch pikseli na maksymalnym możliwym powiększeniu. I tak, korzystałem tylko z myszki(która mnie ostatnimi czasy wk**wia niemiłosiernie). Jednocześnie uleciały z tego resztki sensu, bo jedyne, przez co mogłem nazwać poprzednie rysunki w pewnym stopniu "moimi", to były właśnie moje małe niedoskonałości i fizyczna forma całości. Pozbywając się tych dwóch rzeczy, co mi pozostało?

Frajdy mam z tego gro, zawsze też jest coś do roboty w długie popołudnia, ale ból pośladów pozostaje.

Weź się wymień kreatywnością za zapał do pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...