Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym chwalimy się swoimi rysunkami

Polecane posty

To w takim razie proszę o linkacza do profilu. A tym czasem zerknij sobie tu i tu. Kilka przydatnych tutoriali i innych dupereli, które kolekcjonuję na deviancie. Na razie wiele nie ma, ale na bank znajdziesz coś samemu Wystarczy tylko, że zapuścisz się do tej kategorii. Powodzenia. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, to jedynie ok. 10 000 zł. Drobnostka. A linkacza do profilu nie dam, bo i tak tam nic obecnie nie ma.

PS

Dzięki za tutoriale, ale już mi się nie chce ich czytać. Wolę sobie porysować. Właściwie, to wolę się przyzwyczaić do obsługi tabletu, bo dziwnie się na nim rysuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle jeszcze jestem tym załamany. :/

Ja wiem? Źle nie jest. Muszę się tylko przyzwyczaić do patrzenia na ekran (w przód), a nie na tablet (wcześniej - kartka). I przestać wciskać ten paskudny guzik na rysiku... Bo początkowo działy się straszne rzeczy i nawet nie wiedziałem, co było tego przyczyną :P. Myślałem, że program graf. mi się zwiesza, a tu barwa na białą przeszła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądam wasze wypocinki i postanowiłem też coś wrzucić. Mistrzem nie jestem, wolę naszkicować, poprawić, wycieniować i zostawić. Check it out:

tumblr_n0qrw3jpri1sh1snmo1_1280.jpg

tumblr_n0oyp33DXR1sh1snmo1_1280.jpg

tumblr_n0oynfArho1sh1snmo1_1280.jpg

Jako bonus macie coś co jest, można rzecz, "jeszcze w robocie" bo ostatnio nie mam weny na rysowanie:

tumblr_n0qgzc0WYg1sh1snmo3_1280.jpg

Ach, jeszcze jedno, to NIE są kalki. Pisze bo już kiedyś ktoś mi to zarzucił. W sumie ostatnio myślałem nawet aby coś dla was nagrać, jakiś rysowniczy tutek, ale jeszcze za słaby na to jestem ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Soaps

Widziałem te rysunki już wcześniej, chyba na którejś z twoich stron. Bardzo mi się podobają.

A skoro i inni wrzucają tu swoje nieco starsze rysunki, to i ja gorszy nie będę.

manga_sketch_nr____by_bielik42-d6zuj9a.jpg

boobs_sketch_nr____by_bielik42-d70ygk4.jpg

anime_sketch_nr___by_bielik42-d6y1vmz.jpg

sexy_hinata_sketch_i_by_bielik42-d6wonsh.jpg

proba_by_bielik42-d73pehy.jpg

Takoż i to nie są kalki, ale jednak podczas rysowania patrzyłem na czyjeś rysunki. Paskudne toto, ale cóż - praktyka czyni mistrza :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...