Jump to content
Fusiox17pl

Rozwiązany: StarCraft - Jaskrawe kolory zamiast normalnych w menu głównym

Recommended Posts

Witam, dzisiaj o poranku tak jak większość maniaków growych udałem się na giermasz biedronka edition. Polowałem na WH40kUniverse, ale z braku egzemplarzy kupiłem Starcrafta- ponoć legendarna gra więc czemu nie dać jej szansy. Po powrocie do domu zainstalowałem bez problemów z 2 płytek. Po uruchomieniu gry w menu głównym zamiast normalnych kolorów mam bardzo jaskrawe ,które uniemożliwiają określenie jaki obiekt klikam jednym słowem nie da się grać. Przeczesałem internet robiłem wszystkie porady jakie proponowali (tj. reinstalacja, wyłączanie exploratora, jakieś pliki bat, zmiany w rejestrze, tryby zgodności i nic :(. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu? Niby wydatek tylko 9,99, ale równie dobrze mógłbym mieć za tyle jakąś inną grę z giermaszu.

Sprzęt:

AMD PHENOM II X4 3,2 GHZ

4GB RAM KINGSTONY

GIGABYTE HD7770 1GB

ASUS M5A87

SILENTIUM PC DEUS G1 500W

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Edited by Artius
Powód edycji: Dopisek moderatora
Link to comment
Share on other sites

Spróbuj uruchomić w okienku przez program D3D Windower. Tylko nie wiem, jak z grą na BN, czy Blizzard nie uzna tego programu jako hacka (jak to jest z widescreen patchem do Diablo II). Niestety, nie pomogę z konfiguracją D3D Windowera, dawno już z niego nie korzystałem.

Link to comment
Share on other sites

Miałem podobny problem ze StarCraftem. Jedna z dziwnych porad, którą znalazłem okazała się pomocna i umożliwiła uporanie się z tymi kolorami. Otóż zostawiłem włączone okienko przeglądarki internetowej. Włączam grę, pojawiają się kolory, wtedy robię alt+tab i po powrocie do gry wszystko jest OK. Nie wiem czy u ciebie to zadziała, ale warto spróbować.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...