Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dooopeck

Red Faction - Guerilla - Problem na Win 8.1

Polecane posty

Witajcie ;)

Kupiłem sobie na promocji w Biedronce Red Faction Guerilla. Po kłopotliwej instalacji, która skończyła się na skopiowaniu folderu z grą na dysk, chciałem ją odpalić. GFWL jest zainstalowane. Chciałem ją aktywować, wpisałem klucz. Luncher się zepsuł a gra się nie chcę uruchomić. Proszę o pomoc, bo nie mam ochoty latać z nią do Biedronki...

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wina Windows 8 tylko pogiętej polityki Microsoftu który postawił krzyżyk na usłudze GFWL i nie przygotował jej wersji na najnowszy system . Rozwiązania są dwa:

1) bardziej uciążliwe ale za to eleganckie

2) mniej uciążliwe ale niezbyt eleganckie

Ad 1 Musisz pobrać najnowszą wersję klienta GFWL i zainstalować w trybie zgodności dla Win 7 następnie uruchamiać go także tylko i wyłącznie w trybie zgodności tylko co jakiś czas będzie trzeba go przeinstalowywać bo się kopie ale gra będzie działać w 100% Wiem bo w ten sposob odpalalem GTA 4

Ad 2 To rozwiązanie które obecnie stosujesz tylko poszukać innych plików w sieci

@Tompork Jeśli nie masz pomysłu jak pomóc to chociaż nie wprowadzaj ludzi w błąd swoimi teoriami że Win 8 się do gier nie nadaje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...