Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arvish

Rozwiązany: Pomoc w złożeniu komputera do gier

Polecane posty

Witam ponownie, ostatnio pisalem o wymianie karty graficznej tu na forum i bardzo podobało mi się zaangażowanie tutejszej społeczności, dlatego piszę tutaj ponownie z prośbą o pomoc.

Gdy odpowiedzieliście mi, że do nowej karty muszę zakupić nowy zasilacz stwierdziłem, że może od razu wymienię komputer. Tak postanowiłem :)

Budżet wynosi ok 3000 złotych może być trochę w górę, w dół, nieważne, byle nie tam za wysoko.

Chodzi o złożenie całości a więc wszystkich komponentów odpowiadających za prawidłowe działanie komputera a w tym przypadku żeby nowsze gry nie miały problemu z odpaleniem.

Nie jestem totalnie zielony w składaniu kompa, ale nie ogarniam tych spraw typu: jaki socket, jaka płyta główna dla komputera gamingowego, takie rzeczy które naprawdę odpowiadają za jakość. Wiem np, ze najważniejsza w karcie graficznej nie jest pamięć, tylko cośtam innego i właśnie np. nie wiem co, dlatego proszę o pomoc, bo chciałbym wydać te 3000+ z sensem.

Można doliczyć do tego oryginalny system, przypuśćmy windows 8. Model monitora to Samsung Syncmaster b2230 http://www.samsung.com/us/computer/monitors/LS22PUZKFVHZA-features

Mam nadzieję, że nie robię kłopotu i ktoś będzie w stanie mi pomóc. Komputer zamierzam zakupić na początku lub pod koniec kwietnia.

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...