Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foshek

Fred w którym chwalimy się czego nie kupiliśmy na giermaszu w Biedronce

Polecane posty

Chciałem kupić "pseudosymulatory" i byłem pewien że z dostępnością nie będzie problemu, ale wykupili nawet to. confused_prosty2.gif Jedyna nadzieja w cyfrowym giermaszu, ale prędzej mnie szlag trafi niż uda mi się tam zalogować, trochę szkoda bo chciałbym w pudełkach bo super wyglądałyby w kolekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 na cdp.pl jest DRM-Free, to wiem. A nie dają może tak na dokładkę klucza na Steam? Np. jak mam ochotę, to mogę sobie dodać do biblioteki, a jak nie, to nie. Głupie pytanie w sumie, ale zastanawiam się, czy kupować tego Wieśka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Przeprowadziłem misję wywiadowczą w biedronce i pani ekspedientka powiedziała mi, że dostają to w paczce(takiej jak ta wystawiona) i ustawiają to co mają na sklep. Jutro mają dostać kolejną paczkę, itd. do końca promocji. Więc jeżeli czegoś nie kupiliście to nie załamywać się. A pewnie i tłumy mniejsze teraz będą wink_prosty.gif

Nie ma za co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Biedrach było aż nadto Tormentów.

@nerv0

Panie Prezydencie:

Ostatnio mało Pana widujemy. Wnioskuję więc, że kombinuje Pan w związku z olimpiadą. Nie nasza sprawa, ale domagamy się wyjaśnień w sprawie dyskontu Biedronka, który najwyraźniej wali w ... trąbę. Mam nadzieję że ta niedogodność zostanie poprawiona a my, ludność, będziemy zadowoleni.

Z ogromnym poważaniem:

Deathroll2097

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...