Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foshek

Fred w którym chwalimy się czego nie kupiliśmy na giermaszu w Biedronce

Polecane posty

Ja posiadłem: Chivalry, Hard Reset i Aliens Colonial Mariens a myślałem, że to AvP. Reszta tytułów napewno będzie w kolejnych dniach.

@ emiq myślę, że jak jutro rozpoczniesz wyprawę o 7 to masz jeszcze szanse na wygryw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun 2 (ostatni egzemplarz) w moich renkach! Zwycienstfo! :]]]]

Do tego jeszcze Starcraft, Devil My Cry i Riddick, ale to już mniej ważne. :]

Chcesz grać w mutli/ coop to pisz eyes.gifeyes.gifeyes.gifeyes.gifeyes.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnie Chivlary i Aliensa (a kij). Był World in Conflict i inne ale czekam jak rzucą Starcrafta, Dirta 1i Shoguna (BTW on działa bez podstawki?) or W40K universe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

World in Conflict, Neverwinter z dodatkiem, SC i WH40k Universe, bo nie było Soulstorma samego. I to tylko w 2 Biedronach byłem. Boli brak Icewind Dale'a w obu.

Moja mina gdy ostatni egzemplach NW2 sprzed nosa sprzątnął mi 60letni staruszek - bezcenna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze- jestem zmęczony smile_prosty2.gif . Byłem w 6 biedronkach- ( maraton zaczałem o 6:55) i zakupiłem 5 gier:

DIRT3, Epic Mickey 2, Londyn 2012, Lost Planet, Colonial Marines

Nie było łatwo, ale jestem zadowolony smile_prosty2.gif Miałem na oku, kilka jeszcze tytułów. Przejdę się jeszcze w piątek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po głębszych oględzinach kartonów w Biedrze nie znalazłem nawet śladu World in Conflict. Mówi się trudno, ale przynajmniej zgarnąłem FUEL na którego polowałem od dawna. Jutro też jest dzień i może w końcu znajdę to, czego szukam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...