Jump to content
anok98

Rozwiązany: Die by the Sword - artefakty graficzne

Recommended Posts

Tekst o Treyarch na stronie przypomniał mi o tej jakże zacnej grze. Targany wspomnieniami zainstalowałem ten tytuł, ale oczywiście to by było za proste, gdyby coś się nie sp........ zadziało. Otóż po uruchomieniu gry menu w stylu negatywa, a sama gra jest w dziwnych kolorach (zielony, fioletowy, niebieski - 3 głównie). Na dodatek słynne konie wyglądają jakby przejechał po nich walc. I nadmuchano po tym ich ciała. I jeszcze raz przejechał i nadmuchano. Krótko mówiąc, są "lekko" zdeformowane. Słyszałem coś o procesie explorer, ale nie wiem, z czym to się je.

I jeszcze jedna, ważna informacja. Nie posiadam dodatku Limb from Limb! Nie proponujcie mi więc dllek i patchy, które go wymagają (a na razie tylko takie znalazłem).

Link to comment
Share on other sites

Na twoim miejscu spróbowałbym zdobyć dodatek i zainstalować na to Die by the sword Xtended(który zresztą wymaga Limb for Limb) - mod ten zmienia całkiem silnik dodając większy wybór rozdzielczości, antyaliasing, bumpmapping i kilka innych bajerów. Na samą podstawkę to nie mam pojęcia co może ci pomóc. Spróbuj włączyć grę w trybie zgodności z Win 98/Me - u mnie skutkowało to tym iż grafika w menu była normalna ale już sama gra albo wywalała, albo pojawiały się czarne kwadraty. Ponadto możesz spróbowac Z chęcią bym chciał ci powiedzieć więcej ale niestety nie mam pojęcia jak ci pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Ku mojemu zdziwieniu dzisiaj otrzymałem paczkę z grą. Instalacja przebiegła bez większych problemów. Zainstalowałem mod Xtended i po uruchomieniu gry wyskakuje "Program przestał działać". Jakieś pomysły?

Edited by anok98
Link to comment
Share on other sites

Podbijam. Próbowałem reinstalacji moda i gry, uruchomienia bez moda, trybu zgodności, administratora, XP Mode (uruchomiło się, ale ściny były niemiłosierne), bawienia się z plikami gry i Bóg wie czego jeszcze. Nadal zero skutków.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...