Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jimanez

Rozwiązany: Arma II - Przy uruchomieniu gra prosi o włożenie do napędu 2 płyty

Polecane posty

Witam.

Dzisiaj po zainstalowaniu gry Arma II wystąpił problem z uruchomieniem jej a dokładniej chodzi o prośbę włożenia do napędu 2 płyty. Gra z gazety CD-Action no i niestety nie wiem co w tym przypadku zrobić mógłbym pobrać cracka ale czy to nie było by już bardziej robienie pirata z oryginalnej gry? Proszę o pomoc, dodam jeszcze, że gra zainstalowana przy użyciu kodu do instalacji do trybu multiplayer może to ma jakieś znaczenie nie wiem.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jimanez

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. Dodatkowo radzę zakończyć rozważania na temat użycia cracka. Posiadanie oryginalnej gry nie upoważnia do jego użycia. Dalsze rozważanie tej opcji może zakończyć się ostem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie jeszcze raz proszę. Napisałem, że korzystanie z cracka było by piractwem dlatego nie chce z niego korzystać, gdybym chciał to nie pisał bym tego posta... Nigdy nie miałem zamiaru korzystać z cracka przy oryginalnej wersji gry tylko napisałem, że można by tak zrobić ale tego nie zrobię... Nie napisałem przecież, że chce wgrać cracka tylko, że jest taka możliwość ale było by to robienie pirata z oryginalnej gry. Więc nie zrozumcie mnie źle ale chyba nie złamałem regulaminu który mówi o tym aby nie poruszać tematu zpiraconych gier której nie mam.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...