Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Nie mogę połączyć się z serwerami EA

Polecane posty

Nie mogę połączyć się z serwerami EA - przy próbach dołączenia do gry w Battlefield 3,4 oraz P4F i Heroes, a także NFS World, zostaję uraczony błędem, że "nie można połączyć się z serwerem EA". Dziwne jest to, iż gdy zastosuję połączenie VPN (używałem OpenVPN, ale serwery miały ograniczenia czasowe na jeden dzień, a na innych ping okropnie wzrasta) to mogę normalnie się połączyć! VPN jednak jest mało komfortowym rozwiązaniem, na dodatek aby nie mieć lagów, trzeba wykupić lepsze serwery, więc nie dam rady grać w ten sposób. Może ktoś wie, dlaczego tak jest, skoro jeszcze 3 miesiące temu grałem bez żadnych problemów we wszystkie produkcje online od EA? Dodam, że problem z połączeniem występuje odkąd zmieniłem dostawce internetu, więc czy to może być przyczyna? Czy może on blokować porty wymagane do gry? Dodam też, że używam routera tp link WR543G, przedtem miałem inny. Odblokowalbym porty ale nie mogę wejść na stronę routera. Po wpisaniu IP wyskakuje błąd wczytywania strony. Może coś jest źle skonfigurowane? Inne IP routera i komputera, jak to sprawdzić? Nie znam się zbytnio na sprawach dotyczących sieci. Jakieś pomysły na to, aby wszystko działało? Na razie nie planuje zmienić dostawcy, może to zlikwidowałoby problem. Proszę o odpowiedź podam więcej szczegółów. Bez BFa ciężko żyć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...