Jump to content
Peaify

Assassin's Creed 2 - gra nie wyłapuje połączenia internetowego

Recommended Posts

Witam,

mam pewiem niesamowicie irytujący i denerwujący problem. Mianowicie chodzi o to, że Assassin's Creed 2 nie widzi połączenia internetowego. Jak wiadomo, gra wymaga połączenia, aby dało się nią grać - słabo, ale da się przeżyć. Ale nie do zaakceptowania jest to, że gra, razem z Uplayem wyłącza mi się w ciągu 5 sek od załadowania profilu. Wyświetla się ekran o tym, że nie ma połączenia z internetem i że trzeba wyjść do Windows. O dziwo, jakiś tydzień temu grałem przez dobre 1,5 godziny przy użyciu internetu bez problemu, potem próbowałem grać bez niego (nie wiedząc, że nie będzie chodzić) i teraz, kiedy mam już internet gra nie chce działać. Pomijam bezsensowność i debilizm tego rozwiązania, że internet jest wymagany. Proszę was o pomoc i mam nadzieje, że nie będę zmuszony do zaaplikowania witaminki dla gierki.

Próbowałem kilka razy, nic z tego. Odpalam w trybie offline uplay, wchodzę do Assassin's Creed, wczytuje profil i lipa, gra po 5 sekundach wywala mi monit, że nie ma połączenia i jedyne na co mi pozwala, to wyjście do pulpitu.

UPDATE : Gra wskoczyła na nowy poziom zepsucia, teraz jestem w stanie wyświetlić tylko i wyłącznie ten ekran "Gra została stworzona przez...." a potem już jest ekran z tym, że nie ma połączenia z netem, i koniec gry, musze wyjść do windowsa.

Edited by Peaify