Jump to content
marcin4599

Słuchawki do muzyki ~600zł

Recommended Posts

Ok, zamierzam słuchać z telefonu, do komputera mam juz zestaw. Słuchawki chciałbym o zamkniętej izolującej otoczenie budowie, w miarę możliwości składane (nie muszą być małe), lecz wolałbym zdecydowanie żeby były over-ear. Myślałem o audio technica M50. Z tańszych znalazłęm jeszcze legendarne superluxy http://www.ceneo.pl/25149067#tab=reviews

Edited by marcin4599

Te ATH to monitory studyjne i ich dźwięk może wydawać się płaski.

Osobiście skłaniałbym się raczej ku kupieniu czegoś tańszego, a resztę zainwestować w DAC. Audio-Technica ATH-AD300 + FiiO E07K będzie tu całkiem sensowną propozycją, ale możesz mieć problem z dorwaniem tych pierwszych, bo to model wycofany ze sprzedaży, a po aukcjach czają się znacznie słabsze ATH-TAD300.

Za całość powinieneś zapłacić ok 600zł.

@EDIT - chociaż jakby się zastanowić, to one są raczej do użytku wyłącznie domowego...

Zaczekaj chwilę, jeszcze pomyślę.

@EDIT2 - zapomniałem o oczywistej oczywistości - Superlux HD661. To typowy sprzęt na miasto. Mają trochę słabszą jakość dźwięku względem swojego kuzyna HD668B, ale są lżejsze i trochę estetyczniejsze. Są też naprawdę tanie (~200zł), choć zagrają ci lepiej niż modele z wyższych półek.

Edited by Xerber