Jump to content
Ryuzaaki

Rozwiązany: Mysz do 100zł

Recommended Posts

Witam! Domyślam się że podobne tematy widniały na tym forum, ale ja chcę żebyście doradzili mi jaką mysz wybrać, ponieważ mam już swoich faworytów.

A więc, mój budżet to 100zł. Szukam myszy dla gracza.

Upatrzyłem sobie trzy modele: a4tech XL-750bh oraz Bloody Gun3 v7/v8.

Uważam że 750bh jest najlepszym wyborem, bo posiada świetny sensor laserowy. A co Wy o tym myślicie? Może macie jakieś lepsze pomysły na mysz dla gracza?

Raczej palm, ale to nie gra dużej roli bo teraz gram na bezprzewodowej, małej myszce i się przyzwyczaiłem. W zestawie z a4tech'em jest właśnie podkładka. Tak jak mówiłem do 100zł. Mój obecny gryzoń posiada zaledwie 800dpi.

750bh posiada sensor Avago 9500

Mam dość mieszane uczucia, ale mimo wszystko wydaje mi się, że a4tech 750bh to najlepszy wybór jeśli chodzi o myszki do 100zł. Może ktoś miał z nią styczność? Mógłby się wypowiedzieć ktoś kto tego gryzonia używał?

Przeciętna w jakim sensie? Ma jeden z lepszych sensorów laserowych na rynku.

A co możecie powiedzieć mi o serii Bloody Gun3. A mianowicie o v7 i v8?

Podobno to tylko naciąganie dzieci na bajerancki wygląd i świecidełka.

Do tego Xenona trzeba oczywiście doliczyć koszt wysyłki. Martwi mnie również, że nie ma wersji w kolorze czarnym.

Czytałem sporo o Genius'ie X-G510. Bardzo mi się spodobał, ale podobno są w nim problemy z sensorem (m. in. wspomniany wyżej problem z czarnymi podkładkami). Wyczytałem również coś takiego:

jittering ? na 500dpi jest bardzo mały. Wraz ze wzrostem DPI, niestety wzrasta też jitter. Przy 2000dpi ciężko używać komfortowo myszki. W grach jitter w dużej mierze zależy od ustawień sensa.

Jak bardzo jittering wpływa na komfort pracy i grania? Mysz naprawdę wydaje się być przyzwoita i dość tania.

Różnice w sensorach pomijam, bo Avago to Avago, więc nie ma co wybrzydzać. Najgorsze Avago będzie lepsze od Pixarta.

Nie wiem czy wiesz, ale Pixart przejął od Avago patenty związane z ich sensorami optycznymi.

Oznaczenia niektórych modeli sensorów Pixart na tej liście wyglądają dziwnie znajomo.

http://www.pixart.co...21211114646.pdf

Edited by Misiek690

W sklepie chcieli mi wcisnąć Bloody Gun'a, ale czytałem o nim wcześniej, więc go nie wziąłem. Zobaczyć myszkę to jedno, a poznać opinie o niej to drugie. Chciałbym się po prostu dowiedzieć czy opłaca się kupować tego Gigabyte, żeby nie było niespodzianek jak z tym Genius'em, że nie działa na czarnych podkładach. Jeśli ktoś zna tą mysz, to z chęcią bym dowiedział się o jej plusach i minusach. Z tego co słyszałem jest ona polecana dla graczy, ale wole się upewnić icon_biggrin.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...