Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JCraft

Chłodzenie do C2Q Q6600

Polecane posty

Niedawno wpadła mi ręce używana GTX460 - niestety w połączeniu z moim starusienkim dwurdzieniowcem (C2D E4300 - kręcony do 2,4 GHz) karta na nie wiele się zdaje, przyrost wydajności względem mojej starej grafiki (9800 GTX+) jest w większości przypadków minimalny lub praktycznie niezauważalny. Także aby z karty zrobić jakiś użytek postanowiłem zainwestować w jakiś solidny czterordzeniowiec (a pod moją płytę główną chyba najlepszym wyborem będzie właśnie Q6600 - no chyba, że ktoś ma inne propozycje to jak najbardziej proszę podawać smile_prosty.gif) i interesuje mnie jaki cooler powinieniem sobie do niego sprawić (bo zakładam, że ten który miałem standardowo przy moim E4300 już z czterordzeniowcem nie wyrobi).

Więc prosiłbym o propozycje jakie chłodzenie byłoby minimalnym pod Q6600 (na standardowe zegary - 2,4 GHz), a jakie byłoby wymagane pod kręcenie procka do jakichś 3,2 GHz. Proszę o propozycje z w miarę rozsądnymi cenami (do 100 PLN - chyba, że za taką cenę nic nie znajdę wtedy rzucać mi droższymi ofertami smile_prosty.gif).

Płyta główna: P5G41T-M LX3 (socket LGA775)

Zasilacz: OCZ StealthXStream 2 - 500W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak generalnie z tym chłodzeniem kręcić bezpiecznie go można? Bo to, że daleko z moją płytą nie zajdę to zdaję sobie sprawę (ale zawsze można spróbować smile_prosty.gif), na razie po prostu zależy mi na procku, który pozwoli mi faktycznie korzystać z mojej nowej karty, porządne kręcenie mogę zostawić na później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...