Skocz do zawartości

Laptop ~1700zł


punto123a

Polecane posty

Ten model całkiem okej

(tylko czy potrzebna Ci dedykowane gpu -skoro gry aut)

Za to już możesz pomyśleć o matowej matrycy i takim lenovo

http://www.x-kom.pl/...2a38185d2ba9b82

A masz już tu procek i3 haswell a gpu hd 4600 wydajności podobnej co w podanym przez Ciebie lenovo

-a temperatury będą mniejsze i lepsza kultura pracy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia dotycząca głośności w tym MSI (opinia zacytowana ze stronki nhl.pl): "Tych którzy zachwycili się dotychczasowymi zaletami MSI CX61 opisywanymi przeze mnie do tej pory muszę zmartwić. Laptop jest po prostu głośny. Próbowałem się doszukać przyczyny takiego stanu rzeczy. W końcu w środku siedzi ivy bridge i kepler. Więc jak to możliwe? Z moich obserwacji wynika, że MSI ustawiło dosyć duże kryteria temperaturowe. Z wywiewu leci chłodne powietrze i naprawdę wentylator mógłby chodzić znacznie wolniej. Nie rozumiem takiego rozwiązania ze strony inżynierów tej tajwańskiej firmy, no ale może widzieli w tym jakiś wyższy sens. Jednak mimo wszystko nie jest to tak, że przeglądając internet ma się wrażenie, że ktoś suszy włosy w twoim pokoju. Jest głośno ale nie tragicznie. Pracowałem na gorszych przypadkach. Jako taką ciekawostkę dodam iż moim prowizorycznym sonometrem (aplikacja na SGS) zmierzyłem podczas spoczynku 33-34 dB, a podczas grania 42 dB, więc nie jest tragicznie. Dodatkowo plusem jest, że szum jest jednostajny ."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze dodam że ta dedykowana gt720 -nie jest dużo wydajniejsza ;)

od integry hd4600

Zresztą tu nie chodzi o gry jak @punto zaznaczył

(a do netu filmów ta integra z palcem w .......nosie wystarczy )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A może zainteresuje Cię zakup laptopa Acer E1-571G-33114G50Mnks. Posiada ekran o przekątnej 15.6'', procesor to Intel Core i3-3110M, dysk twardy SATA o pojemności 500 GB, pamięć RAM DDR3 o wielkości 4 GB oraz grafikę nVidia GeForce 710M 2GB. Zainstalowano w nim system Windows 8 64-bit. ma również wyjście HDMI i D-SUB. Do zwykłego codziennego użytku nada się bardzo dobrze i powinien służyć Ci przez długi czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...