Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdunek

[Sprzedam] Kolekcja CD-Action od numeru 77 do numeru 120, wraz z płytami i dodatkami

Polecane posty

Witam, mam na sprzedaż kolekcję CD-Action od numeru 77 do numeru 120, czyli aż 43 egzemplarze!

Na sprzedaż mam całą swoją kolekcję miesięcznika CD-Action. Od numeru 77 Wrzesień 2002 rok, do numeru specjalnego(grudzień) 120 z 2005 roku. Wraz z wszystkimi płytami i dodatkami które mam.

Ilość płyt które posiadam to właściwie 99%, brakuje dosłownie dwóch czy trzech płytek. Prócz tego wszystkie dodatki które w tym czasie były, dwa okrągłe etui na 10 płyt, stojak na 10 płyt. Aż sześć książeczek które były dołączone. Prócz tego kilka kalendarzy z tamtych lat(z fajnymi grafikami, głównie lasek z gier).

Czyli tak naprawdę kupa rzeczy i kawał historii, kup i pograj w gry z CDA, poczytaj działy na luzie, czy posiłkuj się solucjami z gier.

Całość sprzedaję bo już nie jestem tak zapalonym graczem jak kiedyś, a myślę że komuś jednak mogą się przydać.

Jak napisałem wcześniej, brakuje kilku płyt, więc na prośbę kupującego mogę sprawdzić czy dokładnie ta płyta którą chce, jest. Podobnie z gadgetami, na aukcji wystawiam wszystkie które mam, pewnie z 90% tego co dawali w CDA. Ale nie daję np. zeszytów, czy podkładki pod myszkę, reszta powinna być, jeśli są jakieś niejasności to po prostu pisać

W załącznikach zdjęcia kolekcji. Większość jest w stanie dobrym albo bardzo dobrym. Kilka egzemplarzy(głównie te stare), są mocniej zniszczone, lecz są kompletne, nie ma powyrywanych czy porwanych stron.

Całość mam także wystawione na allegro, jeśli ktoś jest chętny to albo na PM albo w allegro wpisać "kolekcja cd-action"

post-99485-0-34585900-1391721180_thumb.j

post-99485-0-85624300-1391721194_thumb.j

post-99485-0-36347700-1391721201_thumb.j

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...