Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

freshow0

Czy płyta główna wystarczy do OC Q6600

Polecane posty

Czy moja płyta Gigabyte GA-P35-S3L wystarczy do OC Core 2 Quad Q6600? Nie chcę bić rekordów, ale chciałbym 3,2GHz uzyskać chociażby. Najbardziej chodzi mi o to, czy sekcja zasilania sobie poradzi bez problemów. Reszta specyfikacji to RAM 2GB Corsair XMS2 DDR2 800MHz 5-5-5-18 1,8V + 2x1GB OCZ Gold Series DDR2 800MHz 5-5-5-15 1,8V, zasilacz Chieftec GPS-450AA-101A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cud to nie jest, ale wytrzyma. Sam miałem kilka takich płyt* (jedną taką samą, dwie nieznacznie się różniące) i kręciłem aż miło.

* miałem chyba jakiegoś pecha albo dwie lewe ręce (przynajmniej w jednym przypadku) i mi się uszkadzały (i nie dlatego, że kręciłem, jedna poszła w pierwszym tygodniu użytkowania, kolejna też długo nie pochodziła - uwaliłem ją suszarką =], natomiast ostatnia działała już 4 lata).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną zostawiłem 3,0 GHz na 1,325v czyli standardowe napięcie bo na 1,31875 po 53 min w LinX wyskoczył błąd. Temperatury nie są za dobre, bo jest to 65 stopni w stresie przy otwartym boku obudowy. Nie mam na razie tego jednego boku, bo obudowa kumpla. Przy zamknięciu obudowy i zamontowaniu wentylatora z przodu i z tyłu mogę liczyć na spadek temperatury? Poza tym, 3 GHz na 1,325v to chyba nie jest najlepszy wynik, chyba ciut słabsza sztuka mi się trafiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...