Jump to content
daveNWN

Temat, w którym wymyślamy growe kaczki dziennikarskie czyli "bo każdy może być jak spikain i Piotrek66"

Recommended Posts

Z okazji 10. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, najbardziej europejska z amerykańskich firm produkujących konsole nowej generacji - Microsoft, wprowadzi na rodzimy rynek konsole Xbox One w limitowanej edycji "Dzień, który okazał się największym błędem od czasów pokonania Krzyżaków pod Grunwaldem". W zestawie z konsolą, która posiadać będzie dysk 2 TB znajdzie się przewodowy pad (tłumaczone jest to malkontenctwem Polaków na wiecznie rozładowujące się amulatorki - przyp. red.), Kinect 2.0, który został osobiście zaaprobowany przez Antoniego Macierewicza pod względem bezpieczeństwa narodowego oraz kod QR umożliwiający pobranie wersji alpha Symulatora Rozrzutnika Gnoju 2015. Do zestawy nie zostanie jednakże włączony kod na złoty abonament Xbox Live, gdyż ten nadal będzie u nas niedostępny. Kwota, jaką przyjdzie wyłożyć Polakom za konsolę Microsoftu to jedyne 2999 zł. Na zarzuty związane ze zbyt wysoką ceną, polski oddział giganta z Redmond odpowiada w ten oto sposób: "Nasza konsola pod każdym względem musi być naj. Najlepsza, najwydajniejsza, najgłośniejsza, najbrzydsza, a więc i najdroższa na rynku. To chyba oczywiste."

Zródło: Gazeta PrzedWyborcza, s. 69

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

konsole Xbox One w limitowanej edycji "Dzień, który okazał się największym błędem od czasów pokonania Krzyżaków pod Grunwaldem"

Ok. This one made me chuckle. Plus dla pana.

Ale za to...

HALF - LIFE 3 CONFIRMED!

Źródło: Steam.

TOP LEL XD.jpg

Edited by Xerber
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

"CAPCOM oficjalnie przeprosił wszystkich fanów serii Resident Evil za słabnącą jakość kolejnych odsłon serii i zapowiedział wydanie zbiorczego remake'u Residen Evil, Resident Evil 2 i Resident Evil 3: Nemesis na PC i WiiU. Przedstawiciele firmy zapewnili też, że usatsysfakcjonuje ich sprzedaż wynosząca 2 miliony egzemplarzy.

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji Resident Evil: Classic HD ma krótko po premierze otrzymać darmowe DLC pozwalające wybrać między klasycznym a uwspółcześnionym modelem rozgrywki oraz tryby Mercenaries i Versus."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...