Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hasarek

Rozwiązany: Komputer do 4200zł

Polecane posty

Mógłbym wiedzieć dlaczego?

To co wyżej yojo2 napisał plus jeszcze to, że skład nie każdej pasty dobrze współpracuje z materiałem, z którego wykonane jest chłodzenie BOXowe. Kiedyś posmarowałem BOX'a od AMD AM3 pastą Zalman STG-1 to wyniki były nawet kilka stopni gorsze niż na tym sztyfcie co był do procka dodany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XeoN

Używki bez pasty jak najbardziej są, zależy od chłodzenia, bo różne chłodzenie posiada różną ilość pasty.

Przykładowo do Raijintek Themis albo Ereboss pasty jest ledwo na raz, ale do niektórych chłodzeń pastę masz w strzykawce, gdzie jej ilość starcza na kilka smarowań. Sam jak kupiłem używanego Zalmana CNPS10X Extreme to dostałem strzykawkę z STG-2, gdzie pasty było mniej więcej jeszcze 3/4 wink_prosty.gif

PS

Ten pasek na górze forum przenoszący do Interii teraz będzie nas nękał cały czaskrecka_dostal.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jestem. Nie odpisywałem, bo nie miałem komputera czekając na nowy procesor. Ale mam straszny problem. Przy stockowym 3.5ghz i macho 120 mam temperatury około 100 stopni czasem 105. O co chodzi? :OOOOOO Wszyscy mówią jak przekracza 100 stopni jest już bardzo źle.

W dodatku tylko i wyłącznie przy przeglądaniu internetu. Boję się jakiekolwiek gry włączać. Temperatury z CPUID HWMonitor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...