Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlueChampion

Poszukuję Kodów Bonusowych Stronghold Kingdoms!

Polecane posty

Poszukuję Kodów Bonusowych Stronghold Kingdoms!

Taki kod ma sie pojawić w nowym numerze CD-Action, chcę pozyskać jak największa ilość tych kodów smile_prosty.gif

Posiadam karty steam i kody do gier z bundli na wymianę! smile_prosty.gif

Jedna z poniższych gier lub 7 kart steam za kod Stronghold Kingdoms. Po wybraniu gry/kart, dopiszę przy nazwie ,,zarezerwowane".

Zaznaczam, iż nie wiem, czy mogę użyć kilku kodów do strongholda na moim koncie steam. Jeśli będę mógł użyć tylko jednego kodu, to wymienię się z pierwszym użytkownikiem gotowym do wymiany. Domyślam się, że mogę użyć wielu kodów, bo nie jest to kod zaproszeniowy.

UWAGA! Okazało się, że mogę dodać tylko jeden taki kod do konta, więc nie jestem zainteresowany resztą kodów do strongholda :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem czy kupię CDA (często jest u mnie wykupywane i ciężko dostać, ot, zalety mieszkania na wsi), ale jeśli możesz to zarezerwuj dla mnie Crusader Kings Complete. smile_prosty.gif

I nie krępuj się wysyłać PW tak ze 3-4 dni po premierze CDA gdybym zapomniał, czy coś.

zarezerwowane :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarezerwuj dla mnie Killing Floor (co prawda mam już, ale kluczyk będzie dla znajomego)

Killing Floor jest w postaci humble bundle giftu...

Mógłbyś zarezerwować Zeno Clash 2 i Men of War Condemned Heroes. Będe miał 2 klucze i wiesz.. wink_prosty.gif

ok, zarezerwowane

Dla mnie jeśli można zombie shooter 2

ok, zarezerwowane

W takim razie ja poprosiłbym o 5 kart kolekcjonerskich smile_prosty.gif

ok, zarezerwowane

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...