Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

boggoo

PROBLEM - brak tekstu na niektórych stronach

Polecane posty

Witam,

mam problem od pewnego czasu i nie wiem jaka jest tego natura. A mianowicie na niektórych stronach(głównie fora) w ogóle nie wyświetla mi większości tekstu. Jak zaznaczę te pola tam gdzie powinien być tekst i skopiuje do notatnika to wtedy jest widoczny.

Tutaj wklejam linki do przykładowych fotek, które zrobiłem by pokazać o co chodzi.

Zapomniałbym dodać, używam Google Chrome.

1.

http://i.imgur.com/CCPrqgx.jpg

2.

http://i.imgur.com/1Stzi4i.jpg

Wiecie w czym problem? Jeśli tak to moglibyście podać możliwą metodę rozwiązania tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałbym jeszcze dwóch rzeczy - zresetowałbym ustawienia czcionek, na wszelki wypadek. Panel sterowania -> Wygląd i personalizacja -> Czcionki -> Ustawienia czcionek -> Przywróć domyślne ustawienia czcionek.

Jak nie pomoże, to w Chromie, w przypadku strony, która niepoprawnie wyświetla tekst, zmieniłbym kodowanie na automatyczne. Klikasz na te trzy poziome paski w prawym górnym rogu -> Narzędzia -> Kodowanie -> Automatyczne

Jak nic nie da, to pomyślimy dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic to nie dało.

EDIT 1: Może brakuje mi jakiegoś składnika do prawidłowego wyświetlania treści na niektórych stronach, które z niego korzystają. Jest może jakaś przydatna paczka by bezproblemowo wszystko działało.

EDIT 2: Jak na razie zrobiłem dla pewności skan antywirusem, wykryło coś, ale to akurat były 100% niegroźne pliki(wiedziałem co to, ale dawno z nich nie korzystałem to się dało je usunąć). Teraz odpaliłem Malwarebytes Anti-Malware. Jak skończy to odpalę jeszcze z Kasperskiego TDSSKillera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzałem tymi programikami czy to nie jakiś wirus i nic. Coś ewidentnie się musiało sypnąć. Istnieje może jakaś paczka przydatnych łatek, sterów, narzędzi do możliwej naprawy tego problemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem coś takiego:

Results of screen317's Security Check version 0.99.79

Windows 7 Service Pack 1 x64 (UAC is enabled)

``````````````Antivirus/Firewall Check:``````````````

COMODO Antivirus

Antivirus up to date!

`````````Anti-malware/Other Utilities Check:`````````

Java 7 Update 51

Adobe Flash Player 12.0.0.44 Flash Player out of Date!

Adobe Reader XI

Google Chrome 32.0.1700.107

````````Process Check: objlist.exe by Laurent````````

Comodo Firewall cmdagent.exe

Comodo Firewall cfp.exe

`````````````````System Health check`````````````````

Total Fragmentation on Drive C:

````````````````````End of Log``````````````````````

Nie wiem czemu mi pokazuje Flash Playera jako nieaktualny, skoro posiadam aktualną wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie wiem co jest nie tak. W/g Security Check nieaktualny jest Flash Player mimo, że jest zainstalowana aktualna wersja. Zainstalowałem sobie dla pewności .NET Frameworka 4.5 i nic. A nie widzi mi się stawianie na nowo systemu. Jeśli nie uda się rozwiązać problemu to będę musiał to zrobić.

Dodatkowa rzecz co może pomoże w ustaleniu co może być problemem. Tutaj na stronie Nvidii widoczne są te małe trójkąciki świadczące o tym, że jest tam menu rozwijane. Jak się naciśnie to się pojawia coś takiego jak na zdjęciu:

http://i.imgur.com/VzblGIn.jpg

EDIT 1: Co odpowiada w systemie za prawidłowe wyświetlanie tekstu na stronach internetowych? Bo może coś z tym związanego siadło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...