Jump to content
MasterBuster

GTA IV Tekstury

Recommended Posts

Witam mam probelm z GTA IV a tak ogolnie z teksturami sklada sie ona z 3 elementow samochody , latarnie i 1 dom to wzystko to znaczy ze tekstury sie nie laduja...

Specyfikacja:

Laptop Lenovo Ideapad z570

Intel (HD) graphisc 3000

Nivida GeForce GT 540M

Intel core i3 2x 2,2GHz

500GB

Ram : 6.00 GB!

Poszukuje dzialajacego spolszczenia ! Jak ma Tivolt z YT spolszczenw gtapolska nie dziala

Games for windows live zalogowalem sie ok aktualizacja wyskoczyla zaktualizowalem i sie samo wylaczylo (niezaktualizowalo sie) 2 razy tak bylo ... za 3 razem w menu zainstalowalem aktualzacje i sie zrobila wylaczylem gre i na nowo wlaczylem znowu chcialo sie aktualizowac mialem juz gdzies ... a gdy chce sie z internetem poloczyc to logowac sie loguje ale wejsc w tryb online nie chce

Prosze o pomoc

BTW: Pisze z tableta wiec sorry za bledy!!! Na kompie poprawie

Edited by MasterBuster

Z której strony ściągasz aktualizację? Ja pobierałem ją z oficjalnej strony Rockstara i nie miałem żadnych problemów - LINK.

Edited by KB1

@Lemiru @DarkMasterPL @KB1 Mam już rozwiązanie 1.Spolszczenie to ja się zbyt niecierpliwiłem iż gra się dłużej uruchamiała a ja myślałem że nie działa i spolszczenie z gtapolska działa 2.Miałem całą pamieć Graficzną zawaloną Aion'em gdy go usunółem zaczeło wszystko działać na wysokich 100% detali,100%pola widzenia 100% samochodów zero lagów. Więc wielki dzięki za chęć pomocy Taki ludzi dziś potrzebuje ten świat :P xD