Jump to content
shortez

Laptop - 1800/2100zł : grafika, "granie", muzyka

Recommended Posts

Witam.

Potrzebuje laptopa "do pracy". Będzie to głównie grafika tworzona w zwykłym programie graficznym (design i prace graficzne dla androida i różne drobne zlecenia), ale do tego można by kupić laptopa nawet za 1200 i dało by się coś tworzyć smile_prosty.gif lepiej już dodać troszkę pieniędzy i mieć przy okazji maszynkę do zabijania nudy.

Na oku mam:

- Acer V3-571G http://www.x-kom.pl/...726c9c04c9911bf

- TOSHIBA Satellite C55-A-1H9 http://www.mediamark...a-1h9,id-905034

- ASUS K56CB-XO098 http://www.x-kom.pl/...d-rw-gt740.html

Czy ktoś widzi jakieś dobre alternatywy lub czy któryś z wymienionych jest najlepszą propozycją w danym przedziale cenowym (ani zł w górę, jak już nadmieniłem, planowałem na początku 1200 ale można dołożyć max do wyznaczonej granicy 2000 +/- 100) ?

pierwszy oczywiście najdroższy ale najlepszy ogólnie, procesor odrobinę gorszy od toshiby za to grafika znacznie lepsza (730m vs 740m), listę zamyka pierwszy wybranek którego miałem na oku od samego początku jednak trudno złapać go w cenie mniejszej niż 2000 (x-kom proponuje 1900 na "ichniej" stronie ale nie wiem czy jest na stanie mimo, że na allegro sprzedają za 2100 kilkanaście sztuk).

Otwarty jestem na propozycje i porady.

Edited by shortez
Link to comment
Share on other sites

Cudów nie oczekuję smile_prosty.gif wiem, że jeśli chce się mieć sprzęt do grania to trzeba by wydać z 4-5k tak minimum, ale słyszałem, że powyższe propozycje są w stanie udźwignąć nawet Battlefield na wysokich detalach w natywnej rozdzielczości czy CS go w 90 klatkach na sekunde (prawdopodobnie borderlands 2 na maksymalnych śmigał by spokojnie) wszystko ofc w natywnej.

A preferuje z windowsem, bo w sumie zawsze to wychodzi taniej kupić w komplecie niż oddzielnie dokładać jeszcze z 4 stówki jak nie więcej na okienka 7 a własny kod używam już na stacjonarnym także odpada.

Edited by shortez
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...