Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ata15

Zasilacz da radę? SLI 770

Polecane posty

Witam, w końcu zdecydowałem na co wymienić gtxa 580. Jestem świadomy wszystkich problemów jakie mogą wystąpić ale postanowiłem spróbować smile_prosty.gif Jak w temacie chcę się tylko upewnić że zaisilacz i płyta główna dadzą radę. Płyta ma dwa wejścia PCI-Express 3.0 x16 więc tutaj nie będzie problemu, a według tego zasilacz ma na lini 12V 720W więc też powinno być dobrze?

http://www.chieftec....management.html

Zmieszczą się te dwa Asusy ?

http://www.morele.ne...oc-2gd5-582021/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę, karty spokojnie się zmieszczą, choć nie wiem czy SLI z wersji 2GB ma sens, bo będziesz miał do dyspozycji zaledwie 2GB pamięci. A karty w wersji 4GB są odpowiednio droższe i robienie z nich SLI jest IMHO nieopłacalne, skoro taniej można mieć 780 Ti.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jest już strasznie zdezorientowany sad_prosty.gif Wiem, że ze SLI mogą być problemy tylko 2x770 jest nie wiele droższe od 1x780 a wydajnościowo sporo lepsze a chciałbym sobie pograć z ustawieniami na maxa a jedna 780 na to nie pozwoli w np. Crysis 3 i AC4 BF.

Zawsze byłem za Nvidią ale może lepsze byłyby Radeony bo mają 3 gb pamięci?

Myślałem też o 780 GHZ bo nie wiele się różni od Ti tylko czytałem, że strasznie walą artami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W FHD, tylko MSAA mam na x2 (i tak nie widać różnic) i nie spada poniżej 30 klatek, a tyle tu spokojnie starcza.

Co do Maxwelli, to zależy od tego jakie karty zostaną w sprzedaży, a jakie znikną. Możliwe, że trochę spadną ceny tych topowych modeli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://zapodaj.net/a0aeae459ab27.jpg.html - tak to u mnie wygląda, tylko synchronizacja pionowa jest wyłączona (musiałem przypadkowo teraz przestawić).

I klatki nie spadają poniżej 30, może ewentualnie jak jest bitwa morska i nagle wystrzeli kilka statków na raz z dział, narobi się kupę dymu przez PhysX, ale nic się nie zacina, nawet nie jest to praktycznie odczuwalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 770/780 powinno być jeszcze lepiej. A jak myślisz z jakich ustawień trzeba zejść żeby było stałe 60 klatek (na 780)?

Może rzeczywiście to sli to zły pomysł. Co kupić do 2000zł 770 czy 780 obie z asusa czy czekać na Maxwelle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedna 770 poradzi sobie na ustawieniach nie max tylko high (o jedno niżej niż maksymalne), będzie stałe 60 klatek bez zauważalnych spadków? Jak radzi sobie z Crysisem 3 i AC4 na high w FHD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, aczkolwiek mimo wszystko częściej to GPU musi się bardziej spocić, bo tych miejscówek z trawą (głównie tam CPU dostaje po tyłku) w ogólnym rozrachunku aż tak wiele nie ma (głównie 1 misja). No ale mniejsza z tym ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i7 2600k nie podkręcony nie będzie ograniczał sli z 770? Do rozdzielczości Full HD wystarczą modele z 2gb pamięci? Pytam bo dopiero co kupiłem TV 32" FHD i nie mam zamiaru go zmieniać dość długi czas, więc gdy będę go zmieniał to razem z komputerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja chciałbym aby klatki nie spadały przynajmniej poniżej 50 w najwyższych detalach a jedna 770 tego nie zapewni. Napisałby ktoś jak sprawuje się jedna 770 w tych tytułach Crysis 1,2,3, Warhead, Tomb Raider 2013, AC4 Black Flag, BF4, Metro Last Light, Ghost Recon Future Soldier, Far Cry 3, Call of Duty Ghost, Company of Heroes 2, Splinter Cell Blacklist tzn. w jakich detalach jest koło 60 klatek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...