Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

.tr ask me anything = pytajcie mnie o nic

Polecane posty

alt. version

.tr ask Sed anything = sed coś zapytać

Ja zapomnieć co chciał zapyptać, to wy w zamian pytać seda o nic

- Kur-de. Yan często mieć problem z wyjściem z portalu, zawsze nie trafić o kilkaset metrów.

- Niezły z ciebie samuraj, Yanie.

- Wiele musisz się nauczyć, maleńka. Mądry człowiek mówić: możesz zaprowadzić strusia do wody, ale...

- Dobra, już wystarczy. Nie możesz mówić normalnie?

- Yan zawsze tak mówić, gdy mieć misję do wykonania.

- Wolałabym, żebyś przestał. To naprawdę irytujące.

- Ach, Błękitna Dama przemawiać językiem ostrym jak nóż do masła... Dobra, dobra.

A tak skojarzyło mi się. ^^ Pisane z pamięci, więc mogą być jakieś błędy. Czy Sed zgadnie, z jakiej to gry (jak nie zgadniesz, to spoko w sumie, nie rzucę żadnej klątwy czy czegoś)? chytry_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>3551132

>Co musiałeś zrobić Gabenowi żeby mieć taki wysoki poziom w Stimie?

Czyny, o których lepiej nie mówić publicznie, ponieważ ich obsceniczność, wulgarność, plugawość, zdeprawowanie, wynaturzenie i wypaczenie mogłoby przyprawić jakieś niewinne serduszko o zawał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>3549719

>Czy Sed zgadnie, z jakiej to gry

>2011+3

>granie w gry po polsku

75YtZXr.gif

No, już, już. Gra ma swoje lata, dostałam ją daaaaawno temu, więc przykro mi, że była już w pełni spolszczona. tongue_prosty.gif

Po polsku jak i po angielsku przyjemnie się grało i słuchało dialogów, więc nie wiem, po kiego tym kijem wymachujesz. Also, odpowiedź, bo oczywiście nie odpowiedziałeś, choć zakładam, że pewnie byś odgadł, gdybym napisała ten dialog po angielsku: fsdf.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...