Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krizu

Kupno ramu

Polecane posty

A więc tak. Otrzymałem już komputer. Jestem troche zły, bo okazuje się, że ta płyta nie obsługuje kości 4gb i wyżej. Podobno są jakieś pamięci 4gb kompatybilne z nią, ale trzeba by było zamawiać skądś z zagranicy bo jest ich mało. Jestem zły, bo myślełem, że forumowicz, który mi ją polecał wiedział wszystko o tej płycie i powinien ten ważny aspekt zaznaczyć. No ale co zrobić, już po fakcie. Teraz raczej będę musiał sprzedać te pamięci. Co dalej to sam nie wiem, mało przyszłościowa się teraz ta płyta zrobiła..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto jest tym forumowiczem (może ja), ale wiem, że model płyty podałeś o wiele później. Choć przyznaję, że owy forumowicz winien był spytać o model płyty już na początku.

Przy czym ta płyta musi obsługiwać te kości, bo jak inaczej na 4 sloty dać 16 GB RAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że mnie chociaż nie zbywasz odpowiedziami, że to wszystko jest moją winą(niektórzy by tak powiedzieli), cenie to. Podobno wersja evo obsługuje wszystkie pamięci-moja nie. A szkoda bo gdybym wiedział to na początku to na 100% wziąłbym tamtą. Sprzedawać się jej raczej już nie opłaca? Więc zostanie chyba kupno pamięci 2x2gb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma innego wyjścia jak kupić teraz 2x2gb. Ma się rozumieć, że one muszą już pasować ;d Musi być koniecznie takie samo napięcie i opóźnienie lub firma jak moich(nie chce podobnych problemów)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...