Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krizu

Kupno ramu

Polecane posty

Nie wiadomo czy będą chodzić razem

XeoN, najpierw piszesz ze pamieci moga nie chodzic i nalezaloby jedna kosc sprzedac.Teraz piszesz ze to raczej niemozliwe zeby z3 soba ni3 dzialaly.Z wielkim szacunkiem ale nie wprowadzaj ludzi w blad.Jesli masz jakies pojecie to nie zmieniaj zdania co posta.

@autor

Jesli kosci sa identyczne to nie maja prawa nie chodzic.Ja u siebie mam roznych firm, ale z takimi samymi parametrami i wszystko smiga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co jest grane? Kupiłem drugą tą samą kość i też nie działa, podłączyłem je w konf wolne, 1, wolne, 2 i 1, wolne, 2, wolne i nie działają. Wciskając diode mem ok dzieje się to samo miga i po peanej chwili znów świeci się na czerwono. Powiedzcie mi co zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, pierwsza kość nie działała z wcześniejszymi 2x2 mimo tyvh samych parametrów więc kupiłem drugą tą samą z samsunga, lecz po podłączeniu ich świeci się tylko dioda mem ok. Mimo że ją resetuje(dioda miga coraz szybciej) po chwili znowu włącza się na czerwono. Oczywiście kompa włączyć nie moge. Nie wiem czy to ja robie coś źle z tymi nowymi pamięciami, ale jakstare działały te nie działają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe że płyta jest niekompatybilna z Twoimi pamięciami? Jak żadne Samsungi nie odpalają, to przydałoby się je sprawdzić gdzie indziej (zakładając oczywiście, że wszystkie Twoje porty są sprawne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić i tak, nakreśl mu dokładnie problem. Ja pewnie najpierw bym sprawdził pamięć na innym kompie, ale jak nie masz tej możliwości to możesz się tam od razu udać. W każdym razie sterowniki do NB możesz spróbować zaktualizować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, byłem u informatyka, sprawdził pamięci i mówi że działają. Więc pamięci są sprawne. W między czasie zaktualizowałem sterowniki płyty, ale mimo to i tak pamięci nie działają. Może to oznaczać, że ten model nie współgra z tą płytą? Czy wina może leżeć gdzieś indziej? Znalazłem też na stronie producenta wykaz pamięci które obsługuje i o tych samych parametrach znalazłem moje Samsung 4gb tyle, że tam oznaczenie było M378B5273BH1-CH9 a na moich jest M378B5273DH0-CH9. Czy ta różnica może coś zmieniać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat Ci goście tacy są, ich pomieszczenie wygląda jak wysypisko, a patrząc na to jak obsługują niektórych klientów np wymieniając części w kompach to niedobrze mi się robi xD Ale innego wyjścia nie mam. Pewien nie jestem, że sprawdził

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać? Napisałem, że bios zaktualizowałem, więc podałem strone żebyście powiedzieli co sie jeszcze może przydać. W każdym razie komp juz oddany. Gościu powinien się odezwać jutro/pojutrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać?

Nie, odpowiadam na forum na czuja.

podałem strone żebyście powiedzieli co sie jeszcze może przydać.

A ja odpowiedziałem że masz tam w Driver & Tools sterowniki od chipsetu po wybraniu systemu.

No ale whatever, skoro już oddane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...