Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mansons

Windows 7 instalacja.

Polecane posty

Ustawienia masz w rejestrze (tego nie przywrócić) oraz w profilu użytkownika (ten ma dokładnie taką samą strukturę w Windowsach Vista, Seven i 8/8.1). Wystarczy skopiować odpowiednie katalogi z profilu użytkownika (lub nawet cały profil) i powinno śmigać. Ustawienia programów są dokładniej w ukrytym katalogu AppData w profilu i czasem (bardzo rzadko) w Dokumentach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WUT o co ci chodzi ? W jakim formacie masz tą kopie zapasową (nigdy nie robiłem więc nie wiem) .iso czy coś ? Weź otwórz to WINrarem i wszystkie muzy,filmy zdjęcia itp wrzuć w dokumenty po prostu czy nie o to chodzi ? Programy musisz od nowa zainstalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ty robiłeś tą kopię, więc Ty powinieneś wiedzieć po co to kopiowałeś.

I tak jak pisałem wcześniej - z kopii zapasowej możesz przywrócić pliki z ustawieniami, pliki, które nie wymagają żadnej instalacji (typu dokumenty, pliki multimedialne itp), ale samo oprogramowanie musisz zainstalować raz jeszcze. Jeśli nie wiesz co jakiś program robi, to najpewniej nie jest Ci w tej chwili potrzebny. Jeśli coś będzie go potrzebować, to samo sobie to zainstaluje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...