Jump to content
PerChe22

Rozwiązany: Steam - nie instaluje gier z płyt

Recommended Posts

Witam , mam problem . Otóż kiedy chcę zainstalować grę z płyty , steam "weźmie" z niej kilkagdziesiąt mb , a reszte chce pobrać . W just cause 2 chciał ponad 4gb , saints row 6gb , a w anomayly warzone earth 400mb , a sama gra waży niewiele więcej . Próbowałem różnych sposobów w tym formata , zmienianie w skrócie Steam elementu docelowego , instalacji na różne sposoby . Mieliście taki problem i rozwiązaliście ? Liczę na Waszą pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie ten problem dotyczy instalowaniem gry do najnowszej wersji. Wersja gry z płyty jest w starszej wersji i Steam instaluje ją do najnowszej (np. te pobieranie po instalacji z płyty). Sprawdź jeszcze spójność plików.

Link to comment
Share on other sites

Miałem podobnie z każdą call of duty ale jest na to rada :)- wejdz w biblioteke steam ,pozniej najedz na steam po lewej do gory.Piąty wers masz-utworz lub przywróc kopie zapaowa gry.Tam klikasz i podajesz lokacje napedu cd ,gdzie masz płtyke z gra :).Wtedy zacznie instalowac grę z płyty.Pozniej steam ewentualnie aktualizacje sciagnie ale to zawsze mniej niz cala gre sciagac od nich.Mi bynajmniej to działa ,ze tylko aktualke mi po instalacji robi .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...