Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PerChe22

Rozwiązany: Steam - nie instaluje gier z płyt

Polecane posty

Witam , mam problem . Otóż kiedy chcę zainstalować grę z płyty , steam "weźmie" z niej kilkagdziesiąt mb , a reszte chce pobrać . W just cause 2 chciał ponad 4gb , saints row 6gb , a w anomayly warzone earth 400mb , a sama gra waży niewiele więcej . Próbowałem różnych sposobów w tym formata , zmienianie w skrócie Steam elementu docelowego , instalacji na różne sposoby . Mieliście taki problem i rozwiązaliście ? Liczę na Waszą pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ten problem dotyczy instalowaniem gry do najnowszej wersji. Wersja gry z płyty jest w starszej wersji i Steam instaluje ją do najnowszej (np. te pobieranie po instalacji z płyty). Sprawdź jeszcze spójność plików.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie z każdą call of duty ale jest na to rada :)- wejdz w biblioteke steam ,pozniej najedz na steam po lewej do gory.Piąty wers masz-utworz lub przywróc kopie zapaowa gry.Tam klikasz i podajesz lokacje napedu cd ,gdzie masz płtyke z gra :).Wtedy zacznie instalowac grę z płyty.Pozniej steam ewentualnie aktualizacje sciagnie ale to zawsze mniej niz cala gre sciagac od nich.Mi bynajmniej to działa ,ze tylko aktualke mi po instalacji robi .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...