Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Episode

Piractwo:Crysis - duży problem z płynnością

Polecane posty

Witam, mam bardzo duży problem z grą Crysis (tak, pierwszą częścią gwoli wyjaśnienia). Polega on mianowicie na bardzo miernej wydajności na moim sprzęcie. Z miejsca mówię, że gra jest oryginalna, kupiona kilka lat temu w edycji EA Classics (jeśli trzeba będzie wyślę zdjęcia czy coś). Zainstalowałem grę, uruchomiłem i pierwsze co zrobiłem to wszedłem do ustawień. Jako, że mój sprzęt spełnia wymagania gry (ze sporą nadwyżką) ustawiłem wszystko na Bardzo wysokie, antyaliasing 8x. Ku mojemu zdziwieniu gra chodziła bardzo niestabilnie, były spadki z 40 klatek do nawet 20. Zdenerwowałem się, detale poszły na wysokie, aa na off. było trochę lepiej, ale to tylko do pewnego momentu, potem spadki takie same. Z ciekawości przestawiłem ustawienia na średnie, a później na niskie. W budynkach gra śmiga, na zewnątrz jest to samo, straszne zmuły. Zainstalowałem patch 1.1.1, potem 1.2 i na końcu hotflix'a 1.2.1. Nie pomogło to w niczym. W końcu w akcie desperacji pobrałem crack'a i ustawiłem mu zgodność na Vista SP 2 (tak ludzie pisali pod downloadem). Zero poprawy. Nie mam pojęcia co może mi pomóc, chciałbym w końcu zagrać komfortowo w tę grę, czekałem na to ładnych kilka lat, będę bardzo wdzięczny za każdą, nawet najmniejszą pomoc. Podaję specyfikacje mojego komputera.

Procesor: AMD Athlon? II x3 445 3.10 GHz

RAM: 4,00 GB

Płyta główna: ASUS M4A78LT-M LE

GPU: MSI Geforce GTX 650 Ti BOOST, 2 GB RAM, GDDR 5

Windows 7 Home Premium Service Pack 1, 64 bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...