Jump to content
Evil Duo

Rozwiązany: kilka pytań o ps3

Recommended Posts

Witam,

Mam kilka pytań związanych z ps3, szukałem informacji na różnych stronach, nie wiem czy wszystkie są prawdziwe i prosiłbym o weryfikację smile_prosty.gif

Mam wersję 12 gb (super slim) i chciałbym dokupić dysk, potrzebuję uchwyt mocujący, a dysk wewnętrzny to każdy do laptopa, tzn taki który ma 2.5 cala, 8 MB cache, pamięci podręcznej i prędkość obrotową 5400, może być więcej, ale to są minimalne wymogi?

PS Store i PS +

PS+, nie mam kardy kredytowej to nie mogłem sprawdzić wersji próbnej, ale mogę kupić kartę prepaid np na 3 albo 12 miesięcy i odblokować usługę tym kodem, wtedy nie potrzebuję karty kredytowej a będę mógł za darmo ściągnąć, w tym miesiącu Bioshocka i Metro.

PS Store, z tego co zrozumiałem działa podobnie jak steam, tzn kartą prepaid mogę doładować konto na 100zł, kupić grę, zainstalować na dysku i grać.

Nie muszę mieć ps+ żeby mieć dostęp do gier wykupionych w ps store ponieważ one są moje na zawsze?

pozdrawiam

Dysk - Tak.

PS+ - Dokładnie nie wiem jak to jest, bo ja zawsze kartą płacę, więc nie chcę Cię błąd wprowadzić. Niektóre kody nie wymagają karty, to wiem na pewno. I nie ma możliwości, że samo ściągnie Ci pieniądze z karty.

PS Store - Tak. Gry raz kupione są już własnością Twojego konta i Twojej konsoli na zawsze.

• Upvote 1

Wiem, o co pytasz, ale nie mogę udzielić w 100% pewnej odpowiedzi : )

Ale z tego, co znalazłem w sieci, to do zdrapek nie trzeba podawać kart:

For the 30-day Free Trial, yes, a credit card is required (...) For the PS+ subscription cards (3 month & 12 month), a credit card is NOT required.
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...