Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yoo041995

Nowy laptop do 1500zł!

Polecane posty

Siemka!

Postanowiłem w najbliższym czasie zakupić sobie tani laptop do internetu i niewymagających gier.

Mój budżet wynosi 1500zł i nie może byc przekroczony. Zależy mi na jak najwyższej wydajności 3D i w miarę szybkim procesorze. Nie oczekuję wydajności i5, tylko żeby system działał płynnie, animacje, filmiki, przeglądarka itp. Gry maksymalnie The Sims 3, The Sims 4, GTA SA, i inne takiego typu produkcje. Do wymagających mam kompa stacjonarnego.

Moje wymagania to ekran 15,6", bez systemu, grafika dedykowana, procesor Intel.

Chciałbym też, aby był solidnie wykonany i nie rozleciał się po miesiącu użytkowania.

Macie jakieś propozycje?

Pozdrawiam!

Zaciekawiła mnie ta oferta z i3 najnowszej generacji i kartą 720M, jednak kosztuje już 1600zł:

http://allegro.pl/laptop-msi-cx61-i3-2x2-4ghz-4gb-500gb-gt720m-2gb-i3934598082.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnią się tylko grafiką? Ten pierwszy ma 720M, a drugi HD8570M. Podobno karty nVidii nie lubią dwuwątkowych procesorów, więc może lepsze jest połączenie z HD8570? A co myślisz o tym MSI z i3 4000M i GT720M za 1600zł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem również, że GT720M jest wydajnościowo podobne do HD4600 zintegrowanej z procesorem i3-4000M. Co prawda jest minimalnie wydajniej na korzyść nVidii ale, nie jest to różnica znaczna. Czy jesli chciałbym np. wydajniejszą grafikę coś pokroju chociaż GT730M, czy GT740M musiałbym zapewne dużo dopłacić? Znalazłem też procesory z końcówką U, ale to są procesory niskonapięciowe, energooszczędne i mają lichą wydajność. Wychodzi na to, że nie znajdę laptopa do 1500-1600zł, aby miał grafikę znacznie wydajniejszą niż integra z procesora Intela. Szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...