Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LaserGhost

Fred w którym piszemy na co nie mamy pieniędzy

Polecane posty

_MG_0206[1].jpg

'wzdycham' do takiego zegarka odkąd obejrzałem Stein's Gate. Niestety ceny takich zabawek są już czterocyfrowe, a nie jest to kwota jaką miałbym 'na zbyciu', żeby kupić zegarek stojący na półce (pomijając wszystkie inne kwestie związane z żarówkami nixie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to taka fajna cena? Kurde, gdybym miał telewizor czy coś, to bym sobie zakupił. A tak, to nie chce mi sie przepinać kabli do monitora + nie mam wyjścia audio żadnego, a zakładam, że PS4 nie ma klasycznego jacka, żeby podpiąć słuchaweczki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wspomniałem o Fight Sticku. W sumie mój nie wygląda źle, jest z motywem ze Street Fightera IV i Cammy na "blacie", ale takim bym nie pogardził. W sumie nie chodzi o cenę, ale dostępny taki już na pewno nie jest (jako atrakcja kolekcjonerska za astronomiczne sumy pewnie jest, ale taka opcja odpada). Chociaż jakbym miał na zbyciu kilka tysięcy, pewnie bym się skusił:

CzHq3iA.jpg
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2017 o 21:11, yojc napisał:

Te arty urywają głowę, ale po ~90zł za koszulkę + przesyłka z Rosji to jednak nie na moją kiesze

chciałem zamówić stamtąd jedną koszulkę, ale nie umiem

Pojawia się jakieś okienko, w którym wybieramy państwo i miasto. Problem w tym, że po wyborze Polski pojawia się lista miast, do której nie możemy nic dopisać. A mojej mieściny na liście nie ma. :( Napisałem do nich mejla, ale na razie nie odpisują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dojdzie, anulowałem zamówienie w cholerę.

Przy płatności trwało niekończące się odświeżanie (próbowałem płacić kartą), a gdy spróbowałem drugi raz, to niby coś tam ruszyło, ale nic mi z karty nie potrąciło. Po paru godzinach dostałem od nich mejla, że próbowali się ze mną skontaktować telefonicznie (sic), w celu potwierdzenia zamówienia. Napisali też, że zadzwonią jeszcze parę razy, ewentualnie mogę potwierdzić zamówienie dzwoniąc do nich, albo pisząc mejla.

Jako że nadal nie poszedł przelew, to sobie darowałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2017 o 13:47, fardel napisał:

Panowie orientujecie się jaki sklep może poza euro oferuje raty na zakup sprzętu? Mianowicie chciałbym sobie kupic nowego laptopa ale nie chcę kupować za gotówkę. Miałem w ostatnim czasie sporo wydatków i najzwyczajniej w świecie nie mam. A tak bym sobie spokojnie te raty spłacał.

karta kredytowa a potem rozkładasz na raty

działa w każdym sklepie, byle bank oferował takie rozłożenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...