Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daniel6052

Karta Graficzna

Polecane posty

Witam

Procesor i3 2120

Do wyboru karty graficzne HD7790 R7 260x GF 650ti 128 bit i GTX560 256 bit (EVGA)

Tylko i wyłącznie te karty graficzne zalezy mi na wydajności gtx560 moge kupic nowke za 480 zł z dostawą i to jest max pieniądze jakie posiadam i tylko nowka sztuka biggrin_prosty.gif

I pytanie bo gtx 560 ma 256 bit szyne raczej bende grał w rozdzielczości 1680 albo FHD to bedzie wydajniejszy od pozostałych kart ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności od gry raz górą jest Boost raz 7850, ogółem więc stwierdziłem że summa summarum na jedno wychodzi, bo w zależności od doboru gier można pokazać przewagę jednej karty nad drugą i vice versa. Pomijam już tutaj lepsze OC w przypadku Radka. Zresztą i tak to nie ma większego znaczenia, bo autor kupuje coś tańszego i tak ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3% to żadna różnica i mówię tutaj o średniej z testów w wielu grach i wielu rozdzielczościach. Pojedyncze przypadki są nieistotne. W przypadku 650Ti i HD7790 różnica to już 7%.

W każdym razie jeśli chodzi w ogóle o HD7850 to można szukać używek, do 480 zł może się znajdzie. No ale skoro chcesz tylko nówki, to nie ma o czym pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...