Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slimeq24

TRACER Transformers TRK-302 USB (bezprzewodowy)

Polecane posty

Nie znam odpowiedzi na drugie pytanie, lecz znam odpowiedź na pierwsze. Będzie to beznadziejny wybór. Ile możesz wydać na klawiaturę, a ile na mysz?

Mysz: Chwyt i rozmiar dłoni. Masz jakąś podkładkę? Ile mógłbyś wydać na ewentualny zamiennik? Jakiej ilości DPI używasz? Dodatkowe wymagania (np. dodatkowe przyciski pod kciukiem itp.)?

Klawiatura: Klawisze niskie/średnie/wysokie? Wymagania (podświetlenie, makra, klawisze multimedialne, podkładka pod nadgarstki itp.)?

Aha, nie kupuj zestawu bezprzewodowego. To bez sensu. Jak masz kupić sprzęt bezprzewodowy to lepiej nie kupuj wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dzięki.

No chcę przeznaczyć za całość gdzieś tak 100zł, wygodne pod gry. Chodzi o to że mam też podłączony komputer z Tv który znaduje się za moimi plecami ;) stąd chciałem też od czasu do czasu pograć na Tv. Chyba że istnieje coś takiego jak kontroler bezprzewodowy do PC. Jeśli tak to jaki i za ilę ? (Wiem że nie jest kompatybilny ze wszystkimi grami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, chcesz wydać 100zł na mysz+podkładka+klawiatura? Nie wydaje mi się, czy jest to możliwe. Chyba spora dopłata będzie nieunikniona.

Co do PC podłączonym do TV - w sprawach mechaniki jestem zielony. Żaden ze mnie ekspert, ja jestem od pomagania przy peryferiach, ale na pewno znajdzie się przynajmniej dwóch użytkowników, którzy będą w stanie Ci pomóc.

Co do peryferiów: Czy mógłbyś odpowiedzieć na moje pytania? Chodzi mi o wymagania co do myszy i klawiatury, rozmiarów dłoni i chwytu, czy masz podkładkę itp. Wszystkie potrzebne mi informacje zawarte są w moim poprzednim poście. Jeśli odpowiesz na te pytania, najłatwiej będzie mi dopasować coś pod Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam myszkę Logitech:

http://www.logitech.com/pl-pl/product/6562?crid=7

od razu musze powiedzieć że nie podoba mi się jej wykonanie, leży w dłoni dobrze ale to z czego jest wykonana to masakra, przy dłoni która się poci zostawia się na myszy ślady, cholernie to denerwuje. Więc jeśli chodzi o wygodę to coś pod tą ale inne twożywo.

Klawiatura...starusieńka klawiaturka od firmy Tracer (jej nie znalazłem nawet na stronie)

Cóż tu przyciski się wyrobiły co niektóre + kabel który powoli się psuje.

Co do podkładki strach się przyznać ale używam tej co była w 2010 roku z Cd-Action :D w każdym razie nic profesjonalnego (bez urazy CDA)

Miałem wcześniej podkładkę ale z czasem zaczęła się hmmm pruć.

Na pewno znalazło by się coś do 100zł ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile możesz wydać na klawiaturę, a ile na mysz?

Mysz: Chwyt i rozmiar dłoni. Masz jakąś podkładkę? Ile mógłbyś wydać na ewentualny zamiennik? Jakiej ilości DPI używasz? Dodatkowe wymagania (np. dodatkowe przyciski pod kciukiem itp.)?

Klawiatura: Klawisze niskie/średnie/wysokie? Wymagania (podświetlenie, makra, klawisze multimedialne, podkładka pod nadgarstki itp.)?

Chciałbym, abyś odpowiedział dokładnie na te pytania. Mimo, iż wiem jakiego sprzętu używasz, to nie wiem, czego byś chciał od sprzętu nowego.

Najtańsza dobra podkładka to trochę powyżej 30zł, Tesoro Aegis X1 lub Steelseries Qck Mini. Najtańsza w ogóle godna uwagi klawiatura to Zalman ZM-K200M - 20-30zł. Najtańsze w ogóle godne uwagi myszy to CM Storm Xornet, Genius X-G510 i A4Tech X747 (koniecznie z sensorem Avago 9500), to wydatek rzędu 60-70zł.

Jednak jeśli podasz infromacje, o które Cię zapytałem, to może uda się dobrać pod Ciebie coś lepszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura jest jak najbardziej ok. Co do myszy - nie mogę się wypowiedzieć, nigdy wcześniej jej nie widziałem. Ja bym wziął którąś z tych wymienionych przeze mnie. + którąś z wymienionych przeze mnie podkładkek.

Nie wiem, jak mam Ci pomóc, skoro nie dajesz sobie pomóc. Odpowiedziałeś tylko na pytanie dotyczące chwytu. A co z resztą pytań?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...