Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angrybird

Ustawki na Quake Live

Polecane posty

Gość angrybird

Witam zakładam temat żeby forum trochę odpoczęło od głupich komentarzy moich i autorstwa QuadDamage.

Wyzywam oficjalnie w oficjalnym temacie ustawkowym oficjalnie QuadDamage na Duela w QuakeLive, będzie miło z twojej strony jak odpiszesz na ten post, już bez spiny, jak chcesz to możemy zrobić show i pokazać jak się gra w quake, sed to nagra i będzie ekstra zabawa.

Jeśli ktoś inny chce zagrać dla mnie dla zabawy mecz pokazowy to niech również wrzyuci jakiś termin, dogadamy się! Możecie wyzywać również innych graczy jeśli ktoś zalazł wam za skórę i mogą to być nawet inne gry, ale jakieś poważne. POZDRAWIAM WSZYSTKICH WIELBICIELI CDACTION.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

Zapomniałem dodać, nie można wyzwać dwóch graczy jednocześnie, więc jeśli Foshek naprawdę chcesz zagrać z kimś musisz wybrać konkretną osobę i dopiero po skończeniu batalii możesz wyzwać kolejnego oponenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

A po co ci to wiedzieć,ile mam lat, jesteś z policji? Jeśli chcesz się z kimś ustawić to proszę cie bardzo, nie rób niepotrzebnego bałaganu, proszę cię.

CO WUT? FORUM NAZYWA SIĘ CDACTION

więc pozdrawiam wszystkich WIELBICIELI FORUM CDACTION co w tym tak dziwnego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...