Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mysquff

Zakład bukmacherski

Obstawiajcie!  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto twoim zdaniem wygra pojedynek?

    • angrybird
    • QuakeDamage
    • QuadDamage
      0
    • Sedinus
    • Producent leku na ból pupy


Polecane posty

Gość angrybird

Chyba strach cię obleciał skoro doszukujesz się godności w gierkach komputerowych, potrafisz tylko sączyć jad w komentarzach, inni mi pomogli, tylko ty zachowujesz się jak "pojade, komuś,bo jestem lepszy" może i jesteś mądrzejszy w pisaniu ale w quake byś dostał i boisz się zagrać bo jesteś tchórzem. Nie każdy urodził się Sienkiewiczem mistrzu we wszystkim, szkoda tylko, że kończy się na gadaniu bo nie chcesz podjąć rękawicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba strach cię obleciał skoro doszukujesz się godności w gierkach komputerowych

Tak, jesteś bardzo straszny. Robię w gacie na samą myśl o partyjce z gościem co dopiero sobie konto założył na QL.

może i jesteś mądrzejszy w pisaniu

Cieszy mnie, że przynajmniej znasz swoje miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

Jak mówiłem grałem kiedyś w kafejkach w quake 3, więc już skończ z tym, że założyłem dopiero konto bo grałem kiedyś w quake i wiem co to za gra, tym bardziej, że jeden mecz trwa około 10 minut chyba, bym ci nakopał i byś może już skończył się wywyższać, no ale jednak chyba będę musiał zagrać z kimś innym, bo na razie tylko potrafisz gderać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem grałem kiedyś w kafejkach w quake 3, więc już skończ z tym, że założyłem dopiero konto bo grałem kiedyś w quake i wiem co to za gra

I myślisz, że dałoby ci to coś przeciwko weteranowi, który śledził tę gre jeszcze kiedy nazywała się Quake Zero?

Przyznam, że teraz jednak odrobinkę mnie korci, żeby cię ośmieszyć, ale po co? Sam już to zrobiłeś.

byś może już skończył się wywyższać

O, czyżby komentarz o lepszym pisaniem zabolał? Przecież sam to wcześniej napisałeś. A potem zedytowałeś posta, ale mi nic nie umknie uwadze. Nieładnie, nieładnie.

I po raz ostatni przypomnę, że tu jest luźna jazda. Radzę się przyzwyczaić do wszechobecnego trollowania, bo inaczej wydasz krocie na maść do zadka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

Po pierwsze luźne gacie to luźne gacie, żarty na poziomie, a ty uważasz, że złote rady które maja kogoś ośmieszyć, to jest coś śmiesznego to twoja sprawa. Nazywaj sobie QuakeZero czy jak tam chcesz, może i jesteś dobry ale duma mi nie pozwala z tobą przegrać za ten policzek w moja stronę i wywyższanie się nie pisownią einsteinie, tylko wywyższanie się ja wiem lepiej to ci pojadę w złotych radach, o które cie nawet nie prosiłem, miałeś taki wielki ból pupy, że musiałeś mi mi pojechać? Nawet mnie nie znasz, nie prosiłem o złote rady, jak mam grać, tylko jak zacząć, a, że ty nudzisz się w domu i zacząłeś to wojenkę to twój ból pupy. Chciałeś być śmiesznym, przed kolegami, twoja sprawa, ja wole śmiać się na poziomie z żartów takich jak np. nerv0, bo on robi żarty z ludzi ale z czystej sympatii a nie tak jak ty z powodu bólu [beeep] bo ktoś może być zupełnie inny niż ty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze luźne gacie to luźne gacie, żarty na poziomie, a ty uważasz, że złote rady które maja kogoś ośmieszyć, to jest coś śmiesznego to twoja sprawa. Nazywaj sobie QuakeZero czy jak tam chcesz, może i jesteś dobry ale duma mi nie pozwala z tobą przegrać za ten policzek w moja stronę i wywyższanie się nie pisownią einsteinie, tylko wywyższanie się ja wiem lepiej to ci pojadę w złotych radach, o które cie nawet nie prosiłem, miałeś taki wielki ból pupy, że musiałeś mi mi pojechać? Nawet mnie nie znasz, nie prosiłem o złote rady, jak mam grać, tylko jak zacząć, a, że ty nudzisz się w domu i zacząłeś to wojenkę to twój ból pupy. Chciałeś być śmiesznym, przed kolegami, twoja sprawa, ja wole śmiać się na poziomie z żartów takich jak np. nerv0, bo on robi żarty z ludzi ale z czystej sympatii a nie tak jak ty z powodu bólu [beeep] bo ktoś może być zupełnie inny niż ty.

biggrin_prosty.gif

Już dawno nie widziałem takiej frustracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem grałem kiedyś w kafejkach w quake 3, więc już skończ z tym, że założyłem dopiero konto bo grałem kiedyś w quake

Podążając twoim tokiem myślenia mógłbym kiedyś zakozaczyć i poprosić Moona o partyjkę w Warcrafta III, bo "kiedyś tam grałem z botami*". Litości chłopie, bo te twoje próby wywołania kałosztormu są żałosne...

*No co? Wtedy nie miałem jeszcze internetu...

@EDIT:

Po pierwsze luźne gacie to luźne gacie, żarty na poziomie, a ty uważasz, że złote rady które maja kogoś ośmieszyć, to jest coś śmiesznego to twoja sprawa. Nazywaj sobie QuakeZero czy jak tam chcesz, może i jesteś dobry ale duma mi nie pozwala z tobą przegrać za ten policzek w moja stronę i wywyższanie się nie pisownią einsteinie, tylko wywyższanie się ja wiem lepiej to ci pojadę w złotych radach, o które cie nawet nie prosiłem, miałeś taki wielki ból pupy, że musiałeś mi mi pojechać? Nawet mnie nie znasz, nie prosiłem o złote rady, jak mam grać, tylko jak zacząć, a, że ty nudzisz się w domu i zacząłeś to wojenkę to twój ból pupy. Chciałeś być śmiesznym, przed kolegami, twoja sprawa, ja wole śmiać się na poziomie z żartów takich jak np. nerv0, bo on robi żarty z ludzi ale z czystej sympatii a nie tak jak ty z powodu bólu [beeep] bo ktoś może być zupełnie inny niż ty.

Wow!

Such frustration

Much butthurt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

Grałem w kafejscie intelekcie, wiesz, że tam był moim zdaniem wysoki poziom nawet w latach 2001-2003 powiedzmy? Więc nie bądź taki pewny, że nie umiem grać, na razie mam lekki problem z płynnym lataniem po mapce ale ogólnie już złapałem dryga i mogę grać, mój login : angrybird88 NARAZIE sobie odpaliłem mapkę LOST WORLD i trenuję z botami, jeśli jest ktoś chętny zagrać mecz pokazowy, to zapraszam, chyba, że QuadDamage się odważy i wyśle mi zapro i zagramy i wtedy okaże się jakim jest wielkim mistrzem.

DO ZOBACZENIA NA SERVERACH, a jak nikt nie chce grać, to będe się dobrze bawił z botami a później wbije na randoma, skoro QuadDamge jedyne co umie to tylko gadać o grze, a grać już się boi zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

lordeon a ty co adwokat, jeśli ktoś mnie atakuje w chamski sposób to nie mam prawa odpowiedzieć na jego poziomie, chyba mam, więc co cie boli, nie pisze tak ogólnie, do ludzi, tylko do gościa który mnie wyśmiał a teraz boi się grać, czujesz różnicę? Spórz na siebie, ja mówię tak po bezpośrednim ataku na moja osobe, a QuadDamage uważa, że jest wielkim miszczem bo grał od czasów jakies bety ZERO i co? Jakoś go nie jedziesz, ja zrobiłem to samo co on, żeby pokazać jak on do mnie mówi, czyli się wywyższa to już masz ból pupy? Taka sprawiedliwość? Widzę dużo niekonsekwencję.

Dlaczego on uważa się za lepszego gracza chociaż nigdy nie widział mnie w akcji?? On może tak? Również może dawać chamskie złote rady na poziomie niedorozwiniętego pawiana żeby kogoś ośmieszyć tak, o które nie prosiłem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...