Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Co właśnie wcinasz?

Polecane posty

Gość angrybird

Fajnie, ale chyba nie zauważyłeś, że to dział na luzie...

A co do komentarza z rurką to mogę powiedzieć tylko jedno, na samo myśl źle mi się robi i nie ma na co się patrzeć, skąd ludziom przychodzą do głowy takie myśli ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, Quad, weź zagraj z nim 1vs1 w QL czy coś inego, ja bardzo chętnie to nagram i nawet zapewnię elegancki angielski komentarz

z chęcią zobaczę też ragequit

W sumie to mogę zmarnować trochę czasu. Ale QL nie mam zamiaru grać z chłystkami, jak nie ma odpowiedniego ELO to nie tykam.

Już prędzej tribes ascend, w które zresztą już z ponad rok nie grałem, o ile nie jest martwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zagrać w quake, bo mam stary komp i mi nie pójdzie gra z 2012 roku, chyba, że to jakaś gra w przeglądarce typu angry birds czy coś.

Ale QL nie mam zamiaru grać z chłystkami, jak nie ma odpowiedniego ELO to nie tykam.

Już prędzej tribes ascend, w które zresztą już z ponad rok nie grałem, o ile nie jest martwe.

Tym lepiej, łatwiej będzie znaleźć serwer TDM 1 na 1 lub arenę, czy jak się to 5 na 5 bez respawnów nazywało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

Założyłem konto mój loging to angrybird88 zaraz odpalam grę, myślałem, że to w przeglądarce a tu mam normalną ikonkę na pulpicie.

Pobiera mi się coś w okienku, ustawie tylko klawisze i mogę grać nawet bez treningu z botem! W quake 3 kiedyś grałem jak byłem mały w kafejce!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

Jezu eve to eve gra mmo moge miec 10 klatek i grać, a fps to musi być z przynajmniej 30 żeby pograć komfortwo, w World of Warcraft mam tylko 5-10 klatek jak się robi zamieszanie, w stolicy mam z 1-3 fpsa, tylko jak robie questy mam powyżej 20, dlatego wolę zagrać w starszą grę, zresztą, już pobrałem i założyłem konto, pan sednius potwierdził sędziowanie więc w czym problem, tryb może być obojętnie jaki bo ja już nie pamiętam jakie tam tryby były oprócz każdy na każdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

Aż zagram sobie jednak trening żeby się nie skompromitować i podłącze słuchawki żeby niszczyć!

Wygrałem trening na łatwym poziomie 15:4 !!! Jestem gotowy na grę! Quad podejmiesz rękawicę i zmarnujesz trochę swojego cennego czasu za tę obrzydliwe komentarze w moim kierunku czy jednak jesteś tchórzem bez honoru?

Moje dane to angrybird88 proszę żebyś mnie dodał do znajomych tak samo sędzia bo na razie nie wiem jak to się robi ale zaraz rozkminie o co w tym wszystkim chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż zagram sobie jednak trening żeby się nie skompromitować i podłącze słuchawki żeby niszczyć!

Oh my god. Aż mi się ciebie trochę szkoda zrobiło.

Pogooglowałem trochę i znalazłem ratzinstagib. Przynajmniej będziesz miał jakieś szanse.

http://www.kongregate.com/games/lizzard4000/ratz-instagib

nazwa pokoju: rekt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

Bez sędziego to nie granie, wole poczekać na Sedniusa żeby było oficjalnie... I to coś mi karze instalować jakiś unityweb, nawet nie wiem co to jest może wirus czy coś... zresztą jak nie chcesz grać to nie,mam nadzieje, że sędzia zagra chociaż mecz pokazowy bo wielu użytkowników gorąco śledzi dyskusję, choćby dla nich zagramy w quakea!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

nie wiem co to jest ISP, ale dla mnie to nawet lepiej bo trochę sobie przypomnę jak się gra w quake, więc termin może być jutro o normalnej porze, albo w weekend, z tym, że im dłużej zwlekamy tym ja będę grał lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie powinienem się tak głośnio śmiać o tak późnej porze.

Ale chciałem mieć niezły ubaw i go dostałem. Miałem to zakończyć rektem w jakieś grze (twoja wina Sed), ale przy tym dać ci przynajmniej promyk szansy. W QL ich nie masz. Nie ma funu w skoszeniu gościa, który sobie dopiero konto założył.

I to coś mi karze instalować jakiś unityweb, nawet nie wiem co to jest może wirus czy coś...

Tak, to wirus. Masz przewalone, bo już samo to, że ci się wyświetlił ci się instalator oznacza, że wirus dostał się do komputera.

wielu użytkowników gorąco śledzi dyskusję

Top lel. Protip numer 4: nikogo to nie obchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

Ale ja kiedyś grałem w quake 3 a to prawie to samo, więc możemy zagrać, lepiej zaprezentuje się w grze w która kiedyś grałem, aniżeli gra która widzę pierwszy raz na oczy. Zresztą 2:00 w nocy to nie właściwa pora ktoś może wygrać z powodu oczoplonsu drugiej osoby, lepiej jak zagramy w dzień o normalnej porze z sędzia, bo bez sedzi jeszcze przegrasz i poźniej oszukasz, ze mecz się nie odbył czy coś, a sednius zrobi nagranie! I nie będzie się zmiłuj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sed, litości. Prawie umarłem. Będziesz mnie miał na sumieniu, a ja jeszcze nawet wracka nie zdążyłem kupić.

Ale ja kiedyś grałem w quake 3 a to prawie to samo, więc możemy zagrać, lepiej zaprezentuje się w grze w która kiedyś grałem

Wróć za co najmniej dwa lata jak chcesz coś zaprezentować. A na razie wybierz inną grę, jak ci tak bardzo zależy żeby coś udowodnić lel, bo jak mówiłem - w QL z byle kim nie gram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

Łaski nie robisz, zagram mecz pokazowy z sedem.

Boisz się, że przegrasz z początkującym i dlatego nie chcesz grać. Masz jakieś tytuły w quake live, że takiego kozaka udajesz? Bo tam jakieś ELO to nawet gimby w Lola umieją nabić, więc słaby argument. Będę trenował dzisiaj trochę i mam nadzieje, że jednak zmienisz zdanie i pokaże ci jak się gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...