Jump to content
nerf0

Co właśnie wcinasz?

Recommended Posts

3 godziny temu, Germanotta napisał:

Hershey's Cookies and Cream.
Nie ma lepszej czekolady.
Mówię to w pełni świadomie.
Nie ma. 

hershey to plastelina z cukrem, a nie czekolada

bój się boga

Godzinę temu, 47 napisał:

hershey to plastelina z cukrem, a nie czekolada

bój się boga

te ciasteczka w białej "czekoladzie" hershey's robią robotę mimo wszystko

wyczaiłem w kauflandzie czipsy z fioletowych ziemniaków

Spoiler

http://i.imgur.com/hrsQ3Dp.jpg

bardzo dobre, mniej słodkie od zwykłych - w smaku zbliżone do orzecha laskowego... a przynajmniej tak mi się kojarzy

15 minut temu, 47 napisał:

wyczaiłem w kauflandzie czipsy z fioletowych ziemniaków

Ukryj zawartość

http://i.imgur.com/hrsQ3Dp.jpg

bardzo dobre, mniej słodkie od zwykłych - w smaku zbliżone do orzecha laskowego... a przynajmniej tak mi się kojarzy

tam w tle to granaty czy hantle?

18 minut temu, OnceAThief napisał:

wyglądają jak skrzydła... czegoś

kosmiczne skrzydła z diablo 3 :P

15 minut temu, Germanotta napisał:

tam w tle to granaty czy hantle?

hantle

W sumie tak wyszło spontanicznie z tym ogniskiem, bo wyszedłem tylko z psem na spacer po lesie, a tu znajomek drze się przez pół lasu. Był z żoną i córką, ale jakoś nie odpuścił bym do nich przyłączył (jak on mnie w ogóle poznał bez włosów na łbie, tego nie wiem. Tzn nie łysieję, ale dla wygody strzygę się od dłuższego czasu na 4mm, a widziałem go ostatnio chyba 12 lat temu, kiedy jeszcze miałem długie pióra). No i zaczęło się. Brakło pewnych rzeczy jak kiełbasa i kubusie, ale akurat niedaleko miałem do domu i przyniosłem co było potrzebne. Napiszę tylko, że dawno tak miło nie spędziłem czasu w plenerze i w ogóle niedzieli. Tylko trochę głupio szły gadki typu rodzina, bo oni nie dość że młodsi to jeszcze z dzieckiem w wieku 8 lat. No ale jak to stwierdzili i na mnie przyjdzie czas.

U mnie pogoda byla na tyle dobra, ze grill jeszcze w kwietniu byl odpalany cztery razy. Pewnie w ten weekend znowu wyladuje na nim karkowka i kukurydza. 

Wczoraj bylem w otworzonej niedawno restauracji nalezacej do sieci COSMO, serwujacej potrawy z kuchni chinskiej, japonskiej, malezyjskiej, indyjskiej, wloskiej i amerykanskiej, do tego jeszcze uniwersalne miesa pieczone (wolowina, baranina, indyk) oraz desery (torty, ciasta, lody, pianki, zelki, fontanny czekoladowe). Najlepsze i najgorsze w COSMO jest to, ze restauracja jest typu "Jedz ile chcesz" - placisz z gory okreslona kwote, bierzesz talerz i nakladasz sobie co i ile chcesz, bez limitu dokladek. Zrobilem dwie rundy z talerzem, jedzenie bylo pyszne, wyszedlem objedzony, a i tak 2/3 z oferowanych dan nawet nie sprobowalem. Za pare tygodni trzeba bedzie tam wrocic. :)

Godzinę temu, OnceAThief napisał:

co jedzą ludzie, którzy nie mają czasu na gotowanie obiadów ani kogoś kto mógłby je gotować?
2FJ5tYv.jpg?1

chleb z majonezem
zupki chińskie
jedzą na mieście

do koloru, do wyboru

Jeszcze jajecznicę się szybko robi albo płatki na mleku. To plus kurczak z ryżem i czymś i tak można żyć. I tak będzie to zdrowsza dieta niż 95% Polaków xD

• Upvote 1

@Elano U mnie szybki (i często piątkowy obiad) to po prostu duszone pyry (czy tam pire, tak wiem ze to się inaczej pisze) z sadzonym jajkiem. Ot ja uwielbiam te proste danie :P 

Edited by stach122

Z kartofli to tylko placki. 

Aaalbo w platsterkach, zapomniałem. 

Edited by Elano