Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Co właśnie wcinasz?

Polecane posty

Gość angrybird

Ja się nie chwalę tylko argumentuje atak na moją osobę.

xD

Ale śmieszne, widzę, że jesteś bardzo wesołym gościem, może oprócz gry słów pokażesz to coś, więcej, WYZYWAM CIE NA POJEDYNEK! A żeby by ci ułatwić, to może być nawet quake w przeglądarce bo po twoim nicku wnioskuje, że jesteś fanem quake, zakładam konto i wyzywam cię na pojedynek zobaczymy czy potrafisz również grać czy tylko umiesz na forum się śmiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

Pewnie masz racje, przepraszam, że napisałem w złym dziale, przynajmniej dostałem natychmiastową odpowiedź, co mnie bardzo cieszy, nie rozumiem tylko tego ataku QuakeDamage na mnie, dostałem odpowiedź i spoko , po co te złote rady które maja na celu mnie ośmieszyć czy mi dogryźć? Skoro jest już długo na tym forum to powinę mieć trochę więcej dystansu do świata, a nie on ocenia ludzi czyli mnie po jednym poście jakby mnie znał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok angry, sprawa jest taka. Jesteś teraz w Luźnych Gaciach. Miejscu zupełnie innym niż każde inne na tym forume. Miejscu, w którym możesz spodziewać się wszystkiego. Fakt, że ja i 47 odpowiedzieliśmy akurat na twoje pytanie normalnie nie jest tu normą. To anomalia. Normą jest to co zarzucił QuadDamage. Dogryzanie, trolling, śmieszne filmiki i gify. A sam jeszcze to nakręcasz takimi odpowiedziami. Zluzuj portasy, uśmiechnij się i powiedz co właśnie wcinasz. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYZYWAM CIE NA POJEDYNEK!

Łomatko, przestraszyłem się. Groźny jesteś, ja z takimi nie zadzieram. Ale litości, przecież mówiłem, że idę coś zjeść. Mało się nie zachłysnąłem bananem ze śmiechu.

po co te złote rady które maja na celu mnie ośmieszyć czy mi dogryźć?

Żebyś się sfrustrował. Dobra, ale na poważnie, jeśli takich problemów nie rozwiązujesz po prostu cichcem googlując to naprawdę daleko w EVE nie zajdziesz. Wcale Cię nie atakuje tylko daje autentycznie dobrą radę.

Jeszcze jedna przyjacielska rada: rzuć okiem na nazwę działu. No dalej, nie wstydź się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITT wszystkich boli tyłek!

Ano rozbolał, bo mnie naszło na pączki a sklepy już pozamykane. Wielkie dzięki, 47. Zapamiętam to.

QuadDamage wyluzuj porty, jak chcesz pograć i pokazać klasę to zapraszam do gry, bo już zabawa słowna miedzy nami się wyczerpała!

Ty mi mówisz, żebym "wyluzował porty"? xD

Protip numer 3: jak używasz chroma i chcesz przekopiować nick, to używaj ctrl+shift+v do wklejania, bo inaczej czcionka ci się rozjedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

Sednius mądrze prawi, jeszcze konta nie założyłem, ale w quake 3 kiedyś grałem i wydaję mi się, że QuadDamage cyka zagrać.

Not sure - dumb or troll?

Your Life

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...