Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Co właśnie wcinasz?

Polecane posty

Co za czasy. Umówcie się na ubitej ziemi, a nie jakieś pojedynki w kwejka.

Sponiewieranie trzynastolatka IRL nie jest żadnym wyzwaniem. Rozwalenie go w QL niby też nie, ale przynajmniej uniknie się więzienia za przemoc fizyczną wobec nieletnich.

ot: wsunąłem nie-wiem-jak-stare-parówki-które-leżały-w-zamrażarce-bóg-wie-jak-długo z dwoma kromkami chleba z margaryną. Czekam aż mi wyrosną dodatkowe jądra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

Ja wstępnie mogę się ustawić na rundkę o 18:00 albo 19:00, jak tam wam pasuje, mam nazwę konta angrybird88, podajcie swoje to dodam oponentów! Ja kiedyś grałem w quake 3, umiem grać, żadnym mistrzem nie jestem i potrafię przegrać z kimś 30:0, ale potrafię też wygrać z niektórymi, na razie grałem z botami bo chciałem ustawić sobie czułość myszki, ale wydaję mi się, że jest już w miarę ok i dzisiaj możemy grać mecz! Mam nadzieje, że jednak dojdzie do pojedynku a nie skończy się na gadaniu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obiad były kartofelki i klopsiki w sosie pomidorowym, które poprawiłem krokietami co to mi zostały z rana (smażyć mi się nie chciało, więc zjadłem na zimno), a teraz zakąszam Lays Strong Ostre Chilli popijając sokiem pomarańczowym z Tymbarku.

Poza tym mam pod ręką ten sam zestaw dziwnych kolorowych cukierków, który pokazywałem wam wczoraj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...