Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jasiek45

Infestation Surviror Stories - więcej FPS

Polecane posty

Witam! Gram w I:SS i mam tak od 10 do 20 fps, czasem spada do 5. Da się jakoś zrobić więcej? Oczywiście gram wszystko na Low. Mam lepszy komputer w Polsce, ale teraz jestem za granicą i mam laptopa ze sprzętem:

Intel Core i7

nVidia Geforce GT630M

Windows 8

8GB ram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Słuchaj ten temat był wielokrotnie poruszany na wielu forach jak byś się pofatygował (co może zrobiłeś nie wiem) to byś wiedział, że od patcha który był w zeszłym roku nie wiem kiedy dokładnie (może coś koło sierpnia) gra ma słabszą optymalizacje przynajmniej wiele osób tak twierdzi. Sam mam laptopa i chodzi mi na takich fps'ach jak tobie i niestety muszę cię załamać, że wątpię aby to naprawili. Ten problem może dotyczyć samych laptopów gdyż mój znajomy na komputerze gra na zwykłych fps'ach a reszta z laptopami ma podobnie do nas. Jeżeli chcesz sobie pograć to musisz sobie radzić na najniższych ustawienie ewentualnie pobawić się (jak ja) z różnymi boosterami polecam Razer Game Booster, bądź inne tego typu programy, nie zwiększa to zbytnio fps'ów (może o 5 lub 10) ale to na pewno nie dzieje się przez twój komputer. Sam modle się o to aby gra miała więcej fps'ów gdyż rok temu albo nawet pół roku temu gra działała znakomicie na najwyższych ustawieniach. "Czekaj a będzie ci dane".

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...